כתבות נבחרות

אהבה ראשונה 3
אהבה ראשונה 3

בפעם הראשונה שהתאהבתי התחושה הייתה טובה, נעימה וחדשה. כל היום שמחתי וחיכיתי לרגע שאני אחזור מבית הספר כדי לדבר איתו בטלפון (אז לא היו טלפונים סלולאריים ושיחת הטלפון שלו הייתה צריכה לעבור דרך כמה שאלות של אימא שלי עד שהיא הגיעה אלי).

כשצפיתי בסדרה אהבה ראשונה, באותם נערים ונערות שחווים או רק חוו זה עתה את אותה אהבה ראשונה, הפרפרים שהיו לי בבטן ובלב באותה תקופה חזרו ושוב התרגשתי, הפעם בשביל אותם הנערים והנערות. לכן, שמחתי מאוד לשמוע שצילמו את אהבה ראשונה 2 ובקרוב יצלמו גם את אהבה ראשונה 3, איזה כיף.


סרטון חובה - הבחורה הכי מפורסמת בתוכנית אהבה ראשונה...
אהבה ראשונה 3 – סיפורי אהבה חדשים

כל סיפור אהבה הוא מיוחד במינו, אין צורך במקרה מיוחד שיקרה או בקשיים מסוימים בדרך לאהבה, מספיק שהאדם שהתאהב מספר את סיפור האהבה שלו וכבר הסיפור הופך למרגש. אהבה ראשונה 3 תצלם נערים ונערות שיספרו על האהבה הראשונה שלהם, כיצד הכירו, מדוע הם חושבים שהתאהבו דווקא בו או בה, האם תהליך ההתאהבות התרחש ברגע או שהיה איטי, מה אמרו החברים והחברות? מה אמרו ההורים ועוד סיפורים.
מעבר להתרגשות הרבה של בני הנוער שיופיעו בסדרת האינטרנט אהבה ראשונה 3 נוכל גם לצפות בחדר שלהם ובמתנות שקיבלו מבן או בת הזוג בהם התאהבו.

אהבה ראשונה 3 באינטרנט


את הסדרה אהבה ראשונה 3 תוכלו לראות רק באינטרנט (ולעיתים גם בפרסומות בטלוויזיה קטעים קצרים). אהבה ראשונה 3 ושאר העונות מתאימות לשידורים באינטרנט, שם מכירים בני נוער רבים את האהבה הראשונה שלהם.

מכל סיפור אהבה ראשונה ניתן להתרגש בכל פעם מחדש, כל סיפר אהבה ניתן לשמוע כמה שתרצו ומתי שתרצו באתר. לכל נער ונערה סיפור מיוחד משלהם, דרך אחרת לקבל את פני האהבה ושמחה שמגיעה בעקבות הצלחתה ולכן לכל אחד מהם סיפור יחיד ומיוחד.


הנערים והנערות של אהבה ראשונה 3

הנערים והנערות שיצטלמו אל אהבה ראשונה 3 יחשפו בפני כל עם ישראל (הצפיות של העונה הראשונה והשנייה בסדרה היו רבות מאוד). כמו כן, הם גם יחשפו את אהבתם לאותו נער או נערה בהם התאהבו.

ההפקה מחפשת סיפורי אהבה ראשונה שיגרמו לצופים לדמעות של אושר מסיפור אהבה מוצלח ושמח ולדמעות של עצב במקרים עצובים של קשיים באהבה (כמו התנגדות ההורים, התנגדות חברים, מעבר דירה, אהבה לבן אותו המין ועוד) או אהבה נכזבת – מה שקורה להרבה מבני הנוער בגיל ההתבגרות.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010