כתבות נבחרות

אודישנים לדוגמנות
אודישנים לדוגמנות - כללי

אם את מאלו שמסובבים אחריהן את הראש כשהן הולכות ברחוב, אם אתה מאלו שכל הבנות מסתכלות עליך כשאתה נכנס למקום מסוים – אז אתם בטח כבר יודעים, אתם נראים טוב. אתם מהאנשים שהמראה שלהם הוא מיוחד, מראה נקי ויפה שנעים להביט בו. אז לא הגיע הזמן שתתחילו לעבוד בתחום הדוגמנות וישלמו לכם כסף עבור המראה המיוחד שזכיתם לו? פנו אל אודישנים לדוגמנות בסוכנויות הדוגמנות השונות.


זו הרמה הגבוהה ביותר של דוגמנות - מומלץ לראות עד הסוף...
כמה דברים שצריכים לדעת לפי שפונים אל אודישנים לדוגמנות


על מנת שתוכלו להיכנס אל אודישנים לדוגמנות של הפקה מסוימת, כמו אודישנים לדוגמנות לקטלוג של רשת בגדים מפורסמת, או אודישנים לדוגמנות לפרסומות בטלוויזיה עליכם לפנות קודם כל אל אודישנים לדוגמנות בסוכנויות דוגמנות.

בארץ ישנן סוכנויות דוגמנות רבות, על מנת להגיע אל אודישנים לדוגמנות באותם סוכנויות עליכם לשלוח מייל (בצירוף תמונה), להגיע או להתקשר לסוכנות על מנת לקבוע פגישה מסודרת. למרות המספר הרב של סוכנויות הדוגמנות רק מספר קטן מהם מצליח בארץ ובעולם. פנו קודם כל אל הסוכנויות הגדולות, במידה ולא הצלחתם להתקבל לאף אחת מהן פנו אל אודישנים לדוגמנות בסוכנויות הפחות מוכרות (לעיתים גם דרכן ניתן להצליח).

אין צורך שתצטלמו לבוק על מנת להגיע אל אודישנים לדוגמנות, ברוב המקרים הסוכנות מעדיפה לצלם את הבוק באמצעות הצלם שלה. דבר נוסף בנוגע לבוק, היזהרו מסוכנויות דוגמנות לא מוכרות שרק מעוניינות שתצטלמו אצלם לבוק. חברות אלו מקבלות את התשלום עבור הבוק ובדרך כלל לא ממשיכות לעבוד עם הדוגמן.


הצלחתם לקבוע אודישנים לדוגמנות - מה הלאה?

אם לאחר הפניות לסוכנויות הדוגמנות הצלחתם לקבוע אודישנים לדוגמנות, אז קודם כל שיהיה לכם בהצלחה! הגיעו לאודישנים גם אם מודבר בסוכנות לא מוכרת, מכל אודישן תוכלו ללמוד משהו.

התכוננו אל אודישנים לדוגמנות, בין אם אלו אודישנים לדוגמנים לנוער, ילדים או בוגרים - בחרו בגדים פשוטים, אך לא מדי, בדרך כלל ג'ינס וטי שירט (עם נעלים אלגנטיות לגבר ונעלי עקב ולאישה) מספקים. אתם נמדדים לפי המראה שלכם ולא של הבגדים שלכם, אם תתלבשו בבגדים מפוארים יחשבו שאתם מנסים לפצות עם הבגדים על מראה שלא מתאים לדוגמנות.

זכרו אתם נמדדים לפי המראה שלכם, אודישנים לדוגמנות מתחילים מהרגע שאתם נכנסים למקום, לפני שתספיקו להוציא מילה מהפה. כמובן שבמהלך אודישנים לדוגמנות גם יראיינו אתכם וירצו לשמוע עליכם מעט. בכל זאת, הם מעוניינים לדעת עד כמה אתם בטוחים בעצמכם, כמה זמן פנוי יש לכם עבור הדוגמנות והאם יש לכם ניסיון ועוד.

בהצלחה!

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010