כתבות נבחרות

אורי עצמון
אורי עצמון מציע השקעה בנכסים גמישים

אנשים אשר מעוניינים להשקיע את כספם בהשקעות נדל"ן וודאי מבינים כבר כי לבד לא יצליחו לעשות זאת, כאשר מדובר על השקעות של נכסים מעבר לים ברחבי העולם כולו. הם זקוקים לחברה מקצועית שתעמוד לצידם לאורך כל הדרך. מנכ"ל חברת אקסיום, אורי עצמון, מסביר כי אחד מן המודלים המרכזיים של החברה להשקעה בנדל"ן בחו"ל, הוא להשקיע בנכסים שיהיו גמישים ככל האפשר. אי אפשר כיום בעצם לבחור בנכסים שלא ניתן לשנות אותם. לדברי אורי עצמון, אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן עסקי ומסחרי, אתם חייבים שתהיה לכם אפשרות נוחה לשנות את הנכס מכל בחינה שהיא - להוסיף קומות, לבצע שיפוצים, לשבור קירות, וכיו"ב. מדוע הדבר נחוץ דווקא בתחום הנ"ל?

 

לבוא עם הפנים לשוכר

לפי דבריו של אורי עצמון, הסיבה לכך שאקסיום מעדיפה תמיד להשקיע בנכסים גמישים, טמונה כמובן בעבודה מול השוכרים. האינטרס העליון של אקסיום הוא שהכסף של המשקיעים יחזור אליהם עם תשואה. כדי לעשות זאת - צריך לעבוד מול שוכרים איכותיים, שיתחייבו לאורך זמן. אלא שהשוכרים שמולם אקסיום מעדיפה לעבוד, מייצגים פעמים רבות שחקנים כלכליים חזקים במיוחד בשוק המקומי. מדובר על גורמים אשר מוכנים לשלם הרבה מאד כסף בשביל לשכור את הנכס - אלא שהם רוצים שהנכס יותאם באופן אישי לצרכים שלהם. כאן מסביר אורי עצמון את החשיבות שבנכס הגמיש - שכן יש לעתים לבצע התאמות נוספות ושינויים עבור השוכר (שכמובן ישלם בהתאם), וכך בסופו של דבר המשקיעים יכולים ליהנות מהתשואה

 

וזה לא עולה יותר למשקיעים?

זו שאלה חשובה מאד-  אחרי הכל, אם השוכר רוצה לבצע שינויים - האם זה לא יצריך מהמשקיעים לשלם עוד מכיסם? לא בדיוק. המודל העסקי של אורי עצמון ואקסיום, פועל כך שבכל פעם משקיעה החברה חלק מהכסף, ושומרת חלק בצד עבור שינויים אפשריים, ומעבר לכך - אקסיום גם מגייסת משקיעים חדשים, בדיוק עבור השינויים הללו. כך אתם כמשקיעים ותיקים לא צריכים לשלם עוד עבור השינויים, שכן אקסיום נערכת אליהם מבעוד מועד.


© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010