כתבות נבחרות

אחד נגד מאה הרשמה
אתם רגילים לקראת הערב, להתיישב על הכורסה בסלון ולזפזפ בין תוכניות טריוויה שונות? אם כך, אתם וודאי מכירים את התוכנית אחד נגד מאה, שהיא כיום התוכנית המובילה בטלוויזיה הישראלית מבין כל תוכניות הטריוויה המוקרנות.

לא ברור מה יש בתכנית אחד נגד מאה שמושך אליה מתחרים רבים, אבל ברור כי הרשמה לתכנית הפופולארית היא פופולארית מאד בפני עצמה. לכאורה, התכנית אמורה להיות מרתיעה – מתמודד אחד מול מאה מתמודדים אחרים.

בפועל, מסתבר כי המדובר באחת התכניות בהן המתמודדים עומדים לא רע בלחץ הטבעי המופעל עליהם, ואפילו זוכים בסכומים נאים. לא רק הם זוכים: גם מאה המתחרים האחרים, יכולים להתחרות על הכסף ולהתחלק בו במקרה שהמתחרה האחד לא מרוויח את הסכום. אולי אלה הפרסים שמושכים את המתחרים ואולי הפורמט המעניין, בכל מקרה מדובר על הצלחה גדולה. אחד נגד מאה הרשמה כאן ועכשיו!

אחד נגד מאה הרשמה פשוטה והיה מי שלקח את המיליון

הרבה תכניות מבטיחות מיליון שקלים בעבור הזוכה בתכנית, אולם בדרך ברוב התכניות הסיכוי של מתחרה לזכות בפרס הגדול איננו גבוה, ובפועל מעטים זכו בתכניות אלה בפרס הגדול שהתכנית מציעה. בנוסף, תכניות רבות מציעות למתחרים בהן מצב בו יש ניצחון או לא כלום – ואז מתחרים רבים המגיעים אל התכנית, חוזרים ממנה בידיים ריקות.בעבור מי שעוברים הרשמה לתכנית אחד נגד מאה: אחד נגד מאה הרשמה וקבלה לתוכנית, כבר יש מביאות לכם סיכויים גבוהים למדי לזכות בסכומי כסף מכובדים – אפילו אם לא תזכו במיליון. התכנית בנויה באופן בו מדי תכנית מחולקים סכומי כסף גבוהים למדי – או למתחרה, או לקהל, כאמור. ייתכן כי הסיכוי הגבוה לזכייה בתכנית אחד נגד מאה, הוא שהופך את התכנית לפופולארית כל כך.

אחד נגד מאה הרשמה? אל תחשבו פעמיים

אין מה לחשוב פעמיים על השתתפות בתכנית. אם אתם חושבים שיש לכם די יידע כללי, או שכאשר אתם יושבים בבית וצופים בתכנית אתם בטוחים כי אתם יכולים להצליח לא פחות מאשר המתחרים – חבל שלא תרוויחו. סביר מאוד להניח כי בכל מקרה לא תפסידו. אחד נגד מאה הרשמה פשוטה – לא תנסו?! 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010