כתבות נבחרות

אטרקציות לימי הולדת

מה עושים ביום הולדת ? איך עושים יום הולדת שאף אחד לא יישכח ? איך ניתן לגוון ביום ההולדת ? כל מה שצריך זה רק קצת דמיון חופשי וחברת הפקות מנוסה ומקצועית ,שתעזור לכם לייצר יום הולדת שלא תשכחו לעולם!

אטרקציות ליום הולדת – משחקי חברה

משום מה כאשר מדברים על אטרקציות לימי הולדת תמיד חושבים על ילד בן 8 שמחכה שהקוסם ישלוף לו איזה משהו מתחת לכובע. אז גבירותיי ורבותיי, ימי הולדת חוגגים גם מבוגרים, ולא סתם חוגגים, הם יכולים לעשות את זה בסטייל ואפילו למתוח (טיפה) את הגבול.

למה הכוונה? כולנו הרי מכירים את משחקי החברה, שהיינו רגילים לשחק בתנועת הנוער או סתם עם החברים, משחקי החברה שנועדו להכרות בין המשתתפים יכולים להיות הרבה יותר מעניינים עם משלבים עימם למשל...אלכוהול. כן, כן דמיינו את עצמכם חוגגים יום הולדת לחבר הכי טוב שלכם, תוך כדי משחקי חברה לוהטים עם אלכוהול, מצב רוח טוב והרבה הומור. זה הרי לא בעיה לחשוב על משחקי חברה שיכולים להיות בעת ובעונה אחת גם מצחיקים וגם מעניינים, תוסיפו לזה את האלכוהול והרי לכם יופי של יום הולדת עם חוויות מצחיקות.

אטרקציות ליום הולדת – טיול אתגרי

החבר שלך חוגג 32 ואת רוצה להפתיע אותו ביום הולדת שלא ישכח? אין בעיה, כל מה שעלייך לעשות זה לארגן את חבריו הטובים ולשלוח אותם ליום של ספורט אתגרי עם ג'יפים ועל האש. במקביל ניתן לארגן להם גם משחק פיינטבול, כדי להזכיר להם שהיו זמנים שהם היו לוחמים אמיתיים. הדבר החשוב ביותר הוא לצאת מהשגרה של יום ההולדת שכולם מכירים. דמייני את תגובתו (ושמחתו) כאשר יגלה שאת חשבת לארגן לו כזאת הפתעה.

אטרקציות ליום הולדת – מסך גדול ומשחקי מחשב

אחד המשחקים הפופולאריים ביותר כיום הוא ווי. מי לא מכיר את המשחק בו אתה עושה תנועות של שחקן טניס או של לוחם קיק-בוקסינג מיומן. עכשיו, קחו את המשחק הזה, תארגנו מסך גדול, תזמינו את החברים הכי טובים ותביאו אלכוהול והרי לכם ציום הולדת מהסרטים. חווית המשחק המשותפת, האחווה הגברית וכמובן האלכוהול שיישפך כמו מים יהפכו את מפגש החברים ליום הולדת שעוד ידברו עליה הרבה זמן.

אטרקציות ליום הולדת – פשוט לצאת מהקופסה!

הדבר הכי קל ביום הולדת זה לשמור על השגרה: סרט, מסעדה וכו'. החכמה היא לגוון, להפתיע, לחדש ולהיות מקוריים.

שיהיה מזל טוב!


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010