כתבות נבחרות

איך כותבים קורות חיים?
איך כותבים קורות חיים שיקדמו אתכם לעבר משרת החלומות?

בדרך אל המשרה הנכספת שאתם כל כך רוצים להתקבל אליה תעברו מספר שלבים שונים, כאשר הראשון שביניהם יהיה כתיבת קורות חיים בצורה איכותית על מנת להגדיל את הרושם שהם יעשו על מקבלי ההחלטות. רבים שואלים את השאלה איך כותבים קורות חיים והתשובה עליה תלויה בתחום אליו אתם מכוונים להגיע. על מנת להבין איך כותבים קורות חיים שבאמצעותם תגיעו למשרת החלומות, עליכם קודם להבין אילו דגשים חשובים במשרה הזאת ואיזה סוג של עובדים מחפשים לאיוש התפקיד הנ"ל. על מנת לעזור לכם להבין איך כותבים קורות חיים שיקדמו אתכם לעבר משרת החלומות ערכנו כאן כמה דגשים ואתם מוזמנים לעניין בהם ולבחור אילו לאמץ ואילו לא.

איך כותבים קורות חיים מוצלחים שימשכו תשומת לב?

אז איך כותבים קורות חיים מוצלחים? מטרתם של קורות חיים מוצלחים היא למשוך את שתומת ליבו של המעסיק הפוטנציאלי. מכיוון שעל כל משרה פנויה המתפרסמת במסגרות שונות יש אלפי פניות, חשוב להתבלט וליצור את הרושם אשר ימשוך את תשומת ליבם של מי שבוחן את קורות החיים. על מנת לעשות זאת אפשר לצרף תמונת פספורט שלכם באחת הפינות עליונות של קורות החיים או לבחור בפונט בולט. יחד עם זאת חשוב לזכור כי התמונה צריכה להיות ייצוגית ולמשוך תשומת לב חיובית ועל הפונט להיות קריא וברור ולא להצריך מאמץ על מנת לקרוא ולהבין.

איך כותבים קורות חיים ללא שגיאות?

על מנת להקפיד שקורות החיים שלכם יהיו נטולי שגיאות, מומלץ למסור את התוצאה הסופית לבדיקה של קרובי המשפחה או חברים. שגיות כתיב יכולות להרוס את הרושם ולפגוע במקצועיות שאתם משדרים, לכן מאוד חשוב לעבור מספר פעמים על קורות החיים לפני שמתחילים להפיץ אותם.

איך כותבים קורות חיים מעניינים?

קורות חיים שמנוסחים בצורה ברורה ולא מייגעת הם קורות חיים שהמעסיק הפוטנציאלי ימשיך לקרוא עד הסוף. על מנת שלא להתיש את מי שיבדוק את קורות החיים, מאוד מומלץ להקפיד על ניסוח קריא ועל משפטים קצרים, על עיצוב נקי ועל חלוקה ברורה לסעיפים.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010