כתבות נבחרות

איפור כלות מקצועי
למה כדאי לא לוותר על איפור כלות מקצועי?

גם אם את חושבת שאת יודעת להתאפר בעצמך מספיק טוב, הרי לא כדאי כי תוותרי על איפור כלות מקצועי ביום החשוב ביותר בחייך – יום החתונה. אין כל צל של ספק, כי עם איפור כלות מקצועי תיראי הרבה יותר מושקעת ומרהיבה לכל הדעות, ובאף תמונה לא יראו חלילה אף פגם בפנייך. צריך לזכור את העובדה כי יום החתונה הוא יום ארוך אשר מתחיל בבוקר ונגמר מאוד מאוחר בלילה, איפור כלות מקצועי יבטיח כי שום דבר לא ימרח, גם אם תתחתני ביום שרבי, לצורך העניין. מאפרות מקצועיות מכירות את כל הסודות של היופי ועובדות עם מוצרי איפור איכותיים ביותר אשר לא גורמים לאלרגיה או לאי נוחות כל שהיא וחשוב כי תנצלי את הידע הזה על מנת להיראות מדהים ביום חתונתך.

איפור כלות מקצועי חובה בגלל הצילום

כמו כל כלה, את בוודאי מאוד רוצה כי תישאר לך מזכרת מהיום המאושר בחייך. עם איפור כלות מקצועי תיראי כמו כוכבת הוליווד בכל תמונה ואף פגם בעור הפנים שלך לא ידאיג אותך במהלך היום החשוב הזה. מאפרות מקצועיות יודעות להסוות הכול וליצור תווי פנים מודגשים בצורה מחמיאה ועל כן, לא מומלץ לוותר על שירותיהן ביום החתונה.

איפור כלות מקצועי חובה בגלל שמחכה לך יום ארוך

ביום החתונה את תהיה על הרגליים משעות הבוקר ועד שעות הלילה המאוחרות. בין אם את מתחתנת בחורף או בקיץ, את בוודאי רוצה להיראות רעננה ומטופחת לאורך השעות הארוכות שבהן יצלמו אותך מכל כיוון ואת תהיה במרכז תשומת הלב. איפור כלות מקצועי לא ימרח ויישאר יציב ואיתן עד שתסיימי לחגוג.

איפור מקצועי כדי שתיראי זוהרת הרבה יותר מאשר ביום יום


יש הבדל עצום בין האיפור היום יומי לבין איפור ערב חגיגי. בין איפור ערב לאיפור כלות גם כן עוברת דרך לא קצרה ורק מאפרות או מאפרים מקצועיים, מכירים אותה. בידי מאפר מקצועי תהפכי לאלה שכולם יתפעלו ממנה, לא היית רוצה לוותר על זה נכון?

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010