כתבות נבחרות

ארנקים
יש חשיבות למי שרוכש ארנקים

כפי שאתם בוודאי יודעים, יש היום סוגים מגוונים מאד של ארנקים. ארנק אשר אישה קונה, שונה מאד מארנק שאותו גבר קונה, ושני אלו שונים מהארנקים אשר מיועדים לילדים. מכיוון שהקריטריונים הם שונים, חשוב לעשות הבדל בין שלושת הקבוצות הללו, על מנת שכל אחד יוכל לבחור ארנקים שמתאימים לו באופן ספציפי. ארנקים אמור להיות פונקציונאליים, ולכן חשוב שבעת הבחירה תקפידו על בדיקת הארנק היטב ותוודאו שהוא תואם את צורכיכם.

האם בוחרים שני ארנקים לנשים?

אם נתחיל מקבוצת הנשים, נגלה שהחשיבה הרווחת היא שנשים צריכות יותר מארנק אחד. האם זה באמת נכון? אין ספק שנשים רבות בוחרות לקנות שני ארנקים במקום אחד - ארנק אחד מיועד ליומיום והוא גדול יחסית, ואילו הארנק השני הוא ארנק ערב, אשר מיועד יותר ליציאות שונות, והוא גם קטן יותר ולרוב יש בו מקום לקצת כסף מזומן ואולי כרטיס אשראי אחד או שניים. עם זאת, לא מדובר בתורה מסיני ואפשר לבחור רק ארנק אחד שיהיה שימושי לכל סיטואציה במהלך שעות היום והלילה.

לא שוכחים גם את הגברים

במקרה של הגברים הבחירה בין ארנקים היא כביכול פשוטה יותר - לרוב הגברים יעדיפו את הארנק הפשוט אך השימושי , שברוב המקרים יהיה גם ארנק עור או דמוי עור. עם זאת, חשוב לדעת שיש הבדלים בין הגודל של הארנקים השונים, כמות הכיסים והמחיצות שיש בהם, וכמובן המשקל הנקי שלהם. מעבר לכך, גם לגבר מותר לבחור ארנק יוצא דופן, שהעיצוב שלו חורג מהעיצוב המסורתי -טיפוסי.

ומה עם הילדים?

לסיום, נציין קבוצה חדשה יחסית בתחום הארנקים - קבוצת הילדים. בעבר, לא חשבו כי ילדים צריכים ארנקים. היום, בעידן שבו הילדים מקבלים דמי כיס באופן קבוע, וגם להם יש כרטיסים שונים (כמו כרטיס תלמיד לבית ספר, כרטיס כניסה למועדון חוגים וכיו"ב), הם גם צריכים ארנק. יש היום ארנקים פשוטים יחסית העשויים מבד וכוללים דוגמאות מצוירות שונות, אשר יכולות להתאים לגילאי הילדות והנוער המוקדמים, ומומלץ בחום לבחור אותם לשימוש הילדים.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010