כתבות נבחרות

בריכות בטון
הדרך האולטימטיבית לשדרוג רמת החיים היא הקמה בריכת שחייה פרטית
אם אתם מחפשים כיצד לשדרג את רמת החיים, ומרגישים שהגיע הזמן לשינוי כלשהו, הפתרון האידיאלי הנו הקמה של בריכת שחייה פרטית בחצר. מדובר בראשיתו של בילוי משפחתי חדש – הילדים הקטנים יוכלו ללמוד ולהתאמן בשחייה, הגדולים יותר יוכלו לארח חברים בימות הקיץ החמים, וגם אתם, ההורים, תוכלו לטבול ולשכשך רגליים בסיום של יום עבודה מפרך. ההשקעה משתלמת לא רק מבחינת ההנאה שהיא מציעה – אלא גם בהעלאת ערך הנכס.

מדוע מומלץ להשקיע דווקא בבניית בריכת שחייה מבטון
בריכות בטון הן הבחירה האיכותית והמשתלמת ביותר מבין כל סוגי הבריכות הקיימים כיום בשוק. תהליך ההקמה של בריכות בטון אמנם ארוך יחסית, אך התוצר העמיד המתקבל בסיומו שווה את ההמתנה. תכנון היציקה מתבצע בצמוד לבקשות הלקוח, בהתאם לגודל ולצורה הרצויים לו. לאחר ביצוע עבודות הפרזול יוצקים אל תוך היסודות את הבטון, ולבסוף מבצעים את שלבי הטיוח, האיטום והחיפוי. יסודותיהן היציבים של בריכות בטון מבטיחים סירקולציה טובה, עמידות לאורך זמן, וכן עלויות תחזוקה נמוכות יחסית.

איך להפוך את בריכת השחייה למוקד הבילוי של הבית
אחרי שהגעתם להחלטה להקים בריכת שחייה, תוכלו להפוך אותה ואת סביבתה למוקד הבילוי של הבית. בריכות בטון ניתנות לעיצוב בעזרת מגוון רחב של חיפויים צבעוניים משלל חומרים, מה שישווה לבריכה שלכם מראה צעיר ומזמין. כמו כן, בתכנון הבריכה ניתן לשלב גם הקמה של אזורי רביצה, מגלשות ומקפצות, אשר יהפכו את חווית השימוש בה למהנה הרבה יותר. לבסוף, חשוב להשקיע גם ברכישה של כיסוי בטיחות לבריכה אשר מסייע בין היתר גם בשמירה על הניקיון שלה, ובכך מצמצם את הזמן שתדרשו להשקיע בתחזוקת הבריכה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010