כתבות נבחרות

בתים בכפר סבא
בתים בכפר סבא

כדי לקנות בתים בכפר סבא יש להצטייד בסכום כסף גדול, בנחישות ובסבלנות. בשל הביקוש הגבוה קשה למצוא בתים בכפר סבא. בתים בכפר סבא מבוקשים גם על ידי תושבי העיר המעוניינים לשפר את רמת המגורים ולעבור מדירה לבית והן על ידי תושבי אזור המרכז המעוניינים לעבור לעיר בעלת איכות חיים,עיר שחרטה על דגלה את עקרונות הבנייה הירוקה.

בשל הביקוש הגבוה והמחירים הגבוהים צעירים רבים ילידי העיר אינם מצליחים לקנות בית פרטי בכפר סבא או דירת קוטג' בכפר סבא ונאלצים לנדוד למקומות מרוחקים וזולים יותר.


בתים בכפר סבא


בתים בכפר סבא - שישה דברים שחשוב לדעת

קניית בתים בכפר סבא במרכז העיר, ברחובות הסובבים את קניון הערים עשויה להגיע לכארבעה עד חמישה מיליון שקלים. רוב הבתים באזור זה ישנים, ונוסף על המחיר הגבוה יידרשו הקונים להשקיע סכום ניכר בשיפוץ הבית .

בשכונת הפארק, בשכונת הוותיקים או בשכונת סירקין אפשר למצוא בתים בכפר סבא במחירים קצת יותר זולים ויותר חדשים, לעתים אין צורך לשפץ אותם.

משפחות צעירות עם ילדים מחפשת בתים בכפר סבא בשכונות החדשות. שכונות אלו נמצאות במערב העיר ויש להן כמה יתרונות שבגינם הן כה מבוקשות. משכונות אלו יש כבישי גישה נוחים למרכז הארץ ולצפונה וחינוך טוב ומושקע לילדים. השכונות מאוכלסות במשפחות עם ילדים ויש בהן בתי ספר מעולים וגני ילדים רבים שאימצו שיטות חינוך שונות וחדשניות.

קניית בתים בכפר סבא היא השקעה כספית גדולה, אך השקעה המבטיחה הנאה מנכס נדל"ני איכותי ומסביבת חיים בעלת תשתיות מפותחות, נוחות והנאה.

בשנים האחרונות כפר סבא השתדרגה. בעבר, בתים בכפר סבא היו בתים צנועים עם גינות ירוקות. בשנים האחרונות אפשר למצוא קוטג'ים למכירה בכפר סבא ווילות שאינן מביישות שכונות יוקרתיות. בעלי מקצוע רבים המעניקים בדרך כלל שירות לאלפיון העליון, כמו למשל בניית ברכה פרטית בחצר או אדריכלי צמרת , מדווחים על ביקושים גוברים גם בשכונות בכפר סבא.

עיריית כפר סבא מחויבת לעקרון הבנייה הירוקה. בנייה ירוקה משמעותה ניצול אנרגיות ומשאבים מהטבע וגינות ופארקים גדולים בכל שכונה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010