כתבות נבחרות

דייט בחשיכה
כמיטב המסורת הטלוויזיונית, תכנית שידוכים חדשה עולה אל המסכים. בשנה שעברה פגשנו מדי כל שבת בבנות שכיכבו בתכנית 'שלוש', השנה מגיעה אלינו תכנית היכרויות שונה במיוחד. התכנית תהיה בקונספט חדש להיכרות באמצעות בליינד דייט אמיתי. הדייט יתקיים בחושך מוחלט ומכאן שמה של תכנית השידוכים – דייט בחשיכה.

דייט בחשיכה תציג לעיני עם ישראל מבחר של דייטים שיתקיימו בחושך מוחלט, כאשר בני הזוג הפוטנציאליים אינם רואים דבר בתוך חדר חשוך. כמובן שמצלמות ההפקה מאפשרות לנו לצפות במתרחש, אולם הנוכחים בחדר החשוך יוכלו לתקשר באמצעות ארבעת חושיהם הנותרים בלבד.

דייט בחשיכה תהיה תכנית בערוץ 2 שתועבר בהנחייתו של ירון ברובינסקי המוכר למרביתנו מהשעשועון 'לעוף על המיליון' וגם שהוא בעצמו רווק מבוקש. מדי כל תכנית נצפה בשלושה רווקים ורווקות שיקחו חלק בכל דייט בחשיכה. תכנית הריאליטי, דייט בחשיכה, הינה פרי הפקתם של חברת ההפקות אבוט רייף המאירי שאחראים על תכניות כמו הישרדות, היפה והחנון, הדור הבא 24/7 ואחרות. הפורמט נרכש מחברת טלפה ההולנדית ויעלה בשידורי הזכיינית רשת בערוץ 2. התכנית דייט בחשיכה כיום מופצת כבר ב-14 מדינות ברחבי העולם וצפויה להסעיר גם את הצופים בישראל.

דייט בחשיכה יתקיים בוילה מפנקת. החדר החשוך מותאם לקראת המפגש המסקרן, מה שבעיקר יוביל לבחירת בני הזוג וההתאמה על בסיס משתנים שהם לא מבוססי מראה. הדייט יימשך יומיים ויאפשר הצצה שונה ומאתגרת להיכרות. מעניין, לא?!

צילומי הסדרה כבר התקיימו במהלכו של חודש אוגוסט, בוילה מפוארת בסביון, אך התכנית תשודר אצלנו בחודש אוקטובר.

דייט בחשיכה- ומה לאחר שהאורות נדלקים?

אנחנו נצליח לראות את הדייטים בעזרתן של מצלמות מיוחדות, אולם הרווקים לא יוכלו לראות דבר, גם לא את בן או בת זוגם לדייט. לאחר שיפתחו את האורות, צפויה הפתעה לשני הצדדים. ודאי שכל מה שדמיינו לעצמם משתנה אל מול האדם שפוגשים לפתע. החוויה של הדלקת האור תהיה רגע טלוויזיוני מרתק, לאחר שרק אנו בבית נוכל לדעת איך זה נראה כל הדרך מהצד. כמובן שבמהלך הדייט נחשפים למידע רב אודות בני הזוג, מה שמסתמן לבסוף כי אין דבר משמעותי יותר מאשר לראות את האדם במו עינייך.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010