כתבות נבחרות

האח הגדול

האח הגדול – חוזרים!

התוכנית האח הגדול חוזרת אלינו לאחר פגרה די ארוכה. באיזו עונה אנחנו בדיוק?! האם מדובר באח הגדול 3? או האח הגדול 4? בכל מקרה העם כבר רעב לכוכבים חדשים. כמה אפשר לראות את אלירז שדה בערוץ 24 וכמה כבר אפשר לשמוע על טומי ואיילה בזוגיות הנהדרת שלהם? גם את סהר שיינפיין נמאס לראות בכל מיני אירועי סלבס ורק את אלין לוי החמודה עדיין כיף לראות בכל פעם מחדש...

האח הגדול - המנחים

האח הגדול חוזר אלינו בגדול עם צמד המנחים החמודים ארז טל ואסי עזר. בשונה ממנחים אחרים בטלוויזיה המקובעים למשבצת שלהם, אסי וארז הם שני אנשים מעניינים במיוחד, חושבים ועם תפקידים דינאמיים בטלוויזיה. אסי עזר מגיש מדי כמה זמן תוכנית חדשה ואף הפיק סרט חושפני על חייו. ארז טל לעומתו לא מפסיק להנחות תוכניות עם רייטינג מטורף.

תוכניותו האחרונה של ארז טל המשודרת בימים אלו היא כמובן "אל תפיל את המיליון". בדומה לתוכניות שהגיש בעבר, המשתתפים יכולים להרוויח הרבה כסף. בדומה לתוכנית המדהימה של האח הגדול, החידוש הוא קשר אינטרקטיבי עם הקהל. אם בתוכנית כמו האח הגדול הקהל משתתף בתוכנית באמצעות אסמסים שבועיים, בתוכנית "אל תפיל את המיליון" גולשים בכל רחבי הארץ משתתפים בתוכנית אונליין מהמחשב הבייתי.

עבור מי שממש קוסס ציפורניים עד עלייתה של התוכנית לאויר, קבלו קטע נוסטלגי שיזכיר לכם שבהחלט יש למה לצפות בעונה הבאה:

זו בעצם אחת הגדולות של האח הגדול ושל ערוץ 2 בכלל. היכולת להפעיל במקביל את הטלוויזיה, המדיה ועולם האינטרנט. תמיד כיף להיכנס לערוץ 20, תמיד כיף לראות את העדכון היומי של האח הגדול, תמיד כיף להיכנס לפורום של התוכנית ותמיד ישנה התרגשות שיא לקראת התוכניות השבועיות בפריים טיים.

אין מה לעשות. יש משהו מחשמל בתוכנית האח הגדול. בעונה הקודמת הקפידו ללהק כל מיני דמויות קצה כדי שיהיה לנו כמה שיותר מעניין. מה שיפה זה שההפקה לא מפסיקה ללהק אנשים אל תוך הבית עד הרגע האחרון. גם בימים אלו, כחודש לפני השקת האח הגדול 6, עדיין מופיעות ברשת פרסומות לאודישנים של האח הגדול.
ליהוק המתמודדים הוא הדבר החשוב ביותר. תחשבו איך היה נראה בית האח הגדול הקודם בלי דמויות כמו אלירז, איילה או ארז דה דרזנר... שעמום מוחלט. 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010