כתבות נבחרות

הבורר 3
כל מה שרציתם לדעת על דרמת הפשע הבורר 3 :
 
לכל מי שלא עקב בשנים האחרונות , הבורר היא סדרת דרמה פשע של הוט. לאחר שתי עונות מוצלחות במיוחד החליטו להוציא אל האור את הבורר 3, העונה השלישית של סדרת הטלוויזיה המצליחה ממשיכה לעסוק בסיפורו של נדב פלדמן (יהודה לוי) אשר מגלה כי אביו (משה איבגי) הוא ראש ארגון פשע גדול בישראל.
 
רקע על התוכנית
 
העונה של הבורר 3 היא עונת המשך לשתי עונות מוצלחות במיוחד, התוכנית החלה לפני כמה שנים ולה ליהוק ייחודי אשר תרם רבות להצלחתה. מלבד יהודה לוי ומשה איבגי משחקים בסדרה גם ציון ברוך, אניה בוקשטיין ועוד רבים וטובים.
 
 


תמונה: יחצ.

הסדרה מספרת על משפחת פשע בישראל אשר בראשה עומד ברוך אסולין (הבורר) ולו בן אחד מטורף ובן שנמסר לאימוץ אשר מוצא את דרכו אליו לאחר שהוא מחפש אחר הוריו הביולוגיים. הוא נשאב לאיטו אל תוך עולם הפשע ובסופה של עונה 2 הוא אף דקר דמות בשם יגאל הנאצי.
 
הסדרה תמיד לוקחת את הצופים שלה למקומות חדשים וזאת משום שלא ניתן לדעת כיצד העלילה תתפתח. עצם העובדה שיגאל הנאצי נדקר אינה מרמזת דווקא על כך שהוא נרצח, למעשה, יגאל הנאצי נשאר חי ועכשיו הוא רוצה לנקום את נקמתו.
 
כיצד העונה של הבורר 3 מתחילה ?
 
העונה של הבורר 3 מתחילה באותה סצנה בה נדב דוקר את יגאל הנאצי. לאחר מכן ניתן לראות כי יגאל הנאצי מנסה להתאושש מהדקירה. ההתמקדות בעונה זו היא באיחוד בין שני הבנים אבי הטחול ונדב הילד המאומץ.
 
נדב הוא הילד המאומץ הטוב, בחייו הוא עובד סוציאלי והבורר מעוניין שינהל את המוח שמאחורי האימפריה, דבר זה אינו מקובל על אבי הטחול ואמו, אשתו של הבורר, וזאת משום שניהם מעוניינים בכך שאבי הטחול יהיה היורש היחידי של האימפריה. העניינים מסלימים עד לכדי כך שאבי הטחול מאיים לעזוב את האימפריה.תמונה: יחצ.

לאיזה עלילות אנו יכולים לצפות העונה של הבורר 3 ?
 
העלילות בעונה של הבורר 3 מתמקדות בעיקר בשאלה מי יירש את האימפריה : אבי הטחול או נדב ? השאלה המרכזית היא האם הם יצליחו לשתף פעולה בניהם או לא. כמו כן, העלילה תתמקד גם בסוכן משטרתי חדש אשר דולק בעקבותיו של נדב וגילוי העלילה לרצח התינוק של אורנה ונדב.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010