כתבות נבחרות

הדפסה על מוצרים
איש לא יערער על העובדה כי הדפסה על מוצרים יכולה להוות הפיתרון המושלם למתנה ייחודית ומקורית כזו או אחרת, במידה ורוצים להיות ייחודיים ולהרשים את מקבל המתנה. חשוב לזכור כי הייחוד של מתנה מן הסוג הזה הוא בכך שהדפסה על מוצרים הינה אישית ואינה ניתנת להעברה מטבע הדברים, ומכאן היתרון הגדול שלה. בכל מה שקשור לתחום העסקי - לעיתים עסקים יכולים להדפיס על מוצריהם את שם החברה או הלוגו שלה כמוצר מייצג או כמתנה ללקוחות, לעיתים יכולים להכין הדפסה על מוצרים באירוע מסוים כמו חתונה או בר מצווה, וזה מהווה סוג של גימיק מוצלח ביותר אשר אותו לא ישכחו האורחים.

הדפסה על מוצרים דיגיטליים

מעוניינים להדפיס ספר דיגיטלי מיוחד במינו, כמו למשל ספר תמונות משפחתי או ספר מחזור? אם כן, כדאי לכם לדעת כי תוכלו להזמין באופן אישי גם בהזמנה מקוונת דרך האינטרנט עם תוספת כתוביות ליד כל תמונה. הדפסה על מוצרים כמו ספרים דיגיטליים יכולה להיעשות על כריכה קשה או רכה ובאופן מקצועי. גם עסקים המעוניינים בשיטת הדפסה על מוצרים יוכלו להדפיס על פליירים, מדבקות, כרטיסי ביקור, שילוט פרסומי ואביזרי שיווק שונים בליווי שם העסק, הלוגו והפרטים שלו. לעיתים אם ידפיסו גם את שם הלקוח על המקום כגימיק זה יעזור מבחינה שיווקית.

הדפסה על מוצרים כגימיק

הדפסה על מוצרים חד פעמיים כמו כוסות חד-פעמיות מנייר או מפלסטיק ומפיות יכולה להוות גימיק מצוין לשיווק. בנוסף כאשר מגיעים לאירוע כמו חתונה, בר מצווה או ברית ובעלי האירוע השקיעו בגימיק של הדפסה על מוצרים, האירוע שלהם לא יישכח לאורך זמן. למשל, הדפסת חולצות עם כיתוב כמו: "גם אני הייתי בחתונה של..." או הדפסה על מגנטים. בשנים האחרונות מסתמנת עלייה בגימיק המגנטים וכמעט לכל אירוע אפשרי מוזמן צלם מגנטים שהוא בדרך כלל נפרד מצלם האירוע ותפקידו לצלם את האורחים ולהדפיס באופן מיידי על המגנטים.
לסיכום, הדפסה על מוצרים יכולה לעזור לעסק או כגימיק שיווקי, להוות מתנה מעניינת ולשמח את הזולת.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010