כתבות נבחרות

הכנה למבחן GMAT
כיצד לבחור קורס הכנה למבחן GMAT?
מבחן ה GMATהוא אחד האתגרים הקשים שתעמדו בפניהם במהלך חייכם. ה GMAT מורכב משאלות רבות עם זמן קצוב ולכן מחייב גם אסטרטגיה מלבד ידיעת החומר. כדי לעבור את ההכנה למבחן GMAT בהצלחה כדאי שתירשמו לקורס הכנה בחברה ותיקה ומנוסה שלא תאכזב. כיצד לבחור את החברה שתכין אותנו למבחן החשוב הזה? מספר קריטריונים צריכים לעניין אתכם בתהליך הבחירה ולא מדובר רק על מחיר. על כתפיו של המכון שיגיש אתכם לאתגר מוטלת לא רק האחריות על למידת הטקטיקות המתאימות להצלחה בשאלות אלא הנחיות כיצד להירגע לפני המבחן, כיצד לגייס כוחות לתרגולים בבית, משמעת עצמית, תכנון זמנים וטיפול במשברים עצמיים ברגעי לחץ בהם יש שאלה לא מובנת או שלא תכננו היטב את הזמן.

דבר ראשון: הנוחות
הכנה למבחן GMAT היא די מסובך וכדי לא להקשות יותר מידי על הלמידה, עשו לעצמכם טובה וחפשו מקום שבו עובר הקורס קרוב לבית מגורכם. נסיעה של שעה לכל כיוון הרחק מהבית תגרום לכם להתעצבן כל פעם מחדש בהגעה לקורס או חזרה ממנו וכך לא יהיו לכם כוחות, לא להקשיב ולא ללמוד. גם אם אתם האנשים הכי חרוצים ובכל מקרה אתם תבצעו את ההכנה למבחן GMAT בצורה הטובה ביותר, מקום קרוב לבית ישפר את הלמידה. בנוסף, תתעניינו מי הם המרצים. בחלק מהמקרים מדובר במרצים ותיקים שמתעסקים בתחום שנים רבות ובחלק מהמקרים צעירים שקיבלו ציון גבוה וכך התקבלו לעבודה. אין זה אומר שהם אינם מקצועיים אך נתון זה יוסיף לתמונה הכוללת.

אל תשכחו את המחיר
ישנם קורסי הכנה למבחן GMAT שייראו לנו מושלמים אך אליה וקוץ בה, המחיר. המחיר לעתים יכול לנסוק עד כמה אלפים טובים ולא תמיד זה יתאים לתקציב שלנו. אל תפחדו לבצע סקר שוק ולחפש את המבצעים אך מצד שני אל תמהרו לסגור עם חברה זולה וקטנה שאין לה המלצות כיוון שכל הלמידה תרד לטמיון.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010