כתבות נבחרות

הלוואות בערבות מדינה
הלוואה יכולה לשמח אתכם מאוד אך הדרך לקבל אותה לפעמים יכולה להיות ארוכה מידי. כדי לקבל את הכסף המזומן שאתם צריכים יש מגוון רחב של מקורות מימון אפשריים אך ללא ספק כולם נשמעים מאוד מסורבלים. זה הזמן להבין מה הקשר בין הלוואה לערבות וכיצד המדינה נחלצת לעזרתנו גם פה.

מהי ערבות בהלוואה ולמה היא נחוצה?
הלוואה היא עסקה בין שני צדדים, לווה ומלווה. המלווה מלווה סכום כסף מסוים ללווה והלווה משתמש בו למה הוא צריך בהתחייבות להחזיר את הסכום בהמשך. כל מלווה ירצה לקבל ערבות, ביטחון, לכך שהכסף יחזור. את הביטחון הזה הוא מקבל מערבים, שחותמים על כך שבמידה והלווה לא יחזיר את הכסף הוא יוכל לדרוש אותו מזה שחתם ערבות. כך למעשה נוצרה מערכת שדואגת שהכסף יחזור בסופו של דבר אל הלווה, אך את הערבים הללו קשה להשיג.

מהן הלוואות בערבות מדינה?
הלוואות בערבות מדינה הם למעשה הלוואת בנקאיות שניתנות מאחד הבנקים שעובדים עם משרד האוצר בנושא זה בעזרה וסיוע לעסקים קטנים, כאשר המדינה היא זו שערבה לסכום שמתקבל. למעשה מבין הסכום כולו המדינה תהיה ערבה לעד 90 אחוזים מהסכום ולכל השאר יצטרך לדאוג בעל העסק. הלוואות בערבות מדינה הפכו להיות ההלוואות הכי נוחות שיש.

מה ההיגיון בהלוואה זו?
אנשים רבים תוהים מדוע בכלל המדינה עוזרת להם לקבל הלוואה, מה האינטרס שלה? למעשה המדינה רוצה ליצור כמה שיותר עבודה ולהפריח את המשק. זה אינטרס שלה כי זה אינטרס של כולנו וכך אנו יכולים לקבל אשראי בקלות רבה יותר לעסק ולהשתמש בו בתבונה כדי לקדם א התל"ג של ישראל. בסופו של דבר אנו נהנה מדירוג אשראי גבוה יותר ומכלכלה בריאה ויציבה יותר.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010