כתבות נבחרות

הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים יכולות להיות המפתח למגוון רחב של אפשרויות עבור העסק. השאלה הגדולה היא אלו הלוואות ניתן לבחור הרי שוק ההלוואות מעולם לא היה פורה כל כך בישראל. זה הזמן להבין מהן הלוואות בנקאיות, מהן הלוואות חוץ בנקאיות ומהן הלוואות בערבות מדינה, כדי שתבינו מה טוב לכם.

הלוואות לעסקים מהבנק
הלוואות לעסקים דרך הבנק עדיין נחשבות להלוואות ה'מסורתיות'. הסיבה לכך היא שהבנק בעבר היה הגוף היחיד שמספק הלוואות אך המצב הזה כבר השתנה לפי כמה שנים. כיום כל אחד יכול לקבל הלוואה מכל גוף מימון אך חשוב לזכור כי עדיין הבנק חזק יותר מגופי מימון אחרים, אם כי לא הכי אטרקטיבי. הבנק יכול לספק לכם הלוואה נוחה יותר אם אתם לקוחות מבוססים מאוד אך לרוב האנשים ההלוואות האלו יהיו עם ריביות גבוהות יותר ותנאים פחו גמישים.

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות לרוב יהיו עדיפות על הלוואות בנקאיות מהסיבה הפשוטה, גמישות. הלוואות חוץ בנקאיות לא דורשות בירוקרטיה רבה מידי וזה מציב לכל אחד מאיתנו אפשרות לקבל הלוואה אפילו תוך יום או יומיים, לעתים אפילו כמה שעות. הלוואות אלו מציעות ריבית אטרקטיבית יותר אך זה כבר תלוי בגוף המממן. אם אתם לקוחות רעים מאוד והחשבון שלכם בעייתי, אין לכם הכנסה גבוהה ואין לכם ביטחונות, הלוואות לעסקים מגופי מימון אלו לא יהיו אטרקטיביות אך ביחס למצב שלכם הן יהיו הכי טובות שיש.

הלוואות בערבות מדינה
הלוואות בערבות המדינה הן ההלוואות הכי טובות שיש. אולי אתם לא מכירים את הרעיון הזה אך המדינה מעודדת עסקים קטנים ובינוניים לצמוח ולכן היא מציעה את הערבות שהבנקים דורשים כדי לספק את המזומן הנדרש. ההלוואה עצמה ניתנת מהבנקים שעובדים עם המדינה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010