כתבות נבחרות

חדר שינה מעוצב
חדר שינה מעוצב הינו חדר שינה העונה בדיוק לצרכינו, ומרוהט בצורה נעימה לעין ונוחה
חדר השינה שלנו משפיע רבות על איכות החיים שלנו, וכאשר הוא מעוצב באופן איכותי אנו יכולים ליהנות רבות מהשהייה בו. גורמים רבים משפיעים על עיצוב החדר והנוחות שהוא מספק עבורנו, וכאשר אנו מעוניינים בחדר שינה מעוצב, כדאי לדעת על מה לשים דגש.

אז כיצד יש ליצור חדר שינה מעוצב?
• הבנת הצרכים: חדר השינה שלנו צריך בסופו של דבר לשרת אותנו, ולכן חשוב שנדע מה צרכינו מהחדר בטרם אנו ניגשים לעצב אותנו. כך לדוגמא במידה ואנו בעלי ספרים רבים נזדקק ככל הנראה לספריה, במידה ואנו עובדים רבות נזדקק לשידה וכדומה. לאחר שהגדרנו את הצרכים שלנו מהחדר נוכל לגשת למלאכת העיצוב.

• בחירת סגנון עיצובי: בכדי ליהנות מחדר שינה מעוצב בצורה נעימה לעין ופונקציונלית, עלינו לבחור קודם את סגנון העיצוב שאנו מעוניינים בו בחדר. גם לאחר בחירת הסגנון כמובן שניתן לבצע שינויים, אולם קל יותר לעצב חדר כאשר יש בעיני רוחנו קו עיצובי ברור המדריך אותנו.

• רכישת הרהיטים וסידורם: לאחר שקבענו מה אנו מעוניינים שיהיה בחדר ובאיזה סגנון עיצובי אנו עתידים לעצב אותו, הגיע הזמן לרכוש רהיטים איכותיים אשר ישרתו אותנו נאמנה לאורך זמן, ולסדר אותם בחדר בצורה נוחה ומזמינה.

חדר שינה מעוצב משפיע רבות על איכות חיינו
אנו נמצאים בחדר השינה שלו שעות רבות במהלך היום, ולכן עיצובו ורמת התאמתו אלינו ואל צרכינו משפיעים משמעותית על איכות החיים שלנו. מסיבה זו וסיבות נוספות חשוב ביותר לעצב את חדר השינה שלנו בצורה שתתאים לנו הן מבחינת מענה על צרכינו והן מבחינת התאמה לסגנוננו העיצובי, כך שנוכל ליהנות מחדר השינה ומהשהות בו.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010