כתבות נבחרות

טבעות נישואין
שיקולים בבחירת טבעות נישואין

איש לא יתווכח על העובדה, כי ללא כל עוררין טבעות נישואין הן פריטים שבבחירתם מעורבים רגשות רבים. טבעות נישואין בוחרים פעם אחת בחיים על פי רוב, ועל כן יש לעשות זאת בצורה השקולה ונכונה ביותר ללא כל צל של ספק. אחד מן הפרמטרים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון בעת בחירת טבעות נישואין הוא שהטבעת תלווה אתכם לכל החיים, וזאת בניגוד לכל תכשיט אחר אשר ניתן לענוד ולהסיר אותו כראות עינכם מן הסתם. עובדה זו מחייבת מחשבה בבחירת טבעות אלה ולא לעשות זאת כלאחר יד חלילה. היו מקוריים והכי חשוב, התאימו את הטבעת לאישיות בן או בת הזוג שלכם באופן מושלם ביותר, וזאת על מנת שיהיה להם נוח לענוד אותה לאורך שנים ארוכות באהבה גדולה.

 

שיקול ההתאמה

כפי שנאמר, התאמת הטבעת לאישיותו ולסגנונו האישי של בן או בת הזוג הוא מהותי. טבעות נישואין עונדים כל הזמן ויש להתאים אותן גם לסגנון העבודה של האדם. כלומר, אם בן או בת הזוג שלכם עובדים עם הידיים בעבודתם היום יומית יש להתחשב בכך על מנת שהטבעת לא תפריע לעבודתם כלל. עליה להיות מותאמת ליד באופן מושלם ולא בולט. טבעת כזו תהיה מורכבת מחישוק חלק ללא שיבוצי אבנים ומאוד דקה. חשוב לוודא כי לבן או בת הזוג אין אלרגיות לחומרים מסויימים וניתן להכין טבעת נישואין ממתכת היפואלרגית במידת הצורך.

 

התאמה בין טבעות נישואין לשני בני הזוג

רבים שואלים האם חובה להתאים בין שתי הטבעות של בני הזוג? התשובה היא חד משמעית – לא! אין שום חוק או מנהג שמחייב התאמת טבעות נישואין לשני בני הזוג, כך שאם אחד מעדיף זהב לבן ובן הזוג השני מעדיף זהב לבן יש להתאים את הטבעת הנכונה לאדם הנכון על מנת שירגיש בנוח לענוד אותה כל הזמן.

 

טבעות נישואין אופנתיות

גם בתחום טבעות נישואין יש אופנות וטרנדים ואם אתם אנשים האוהבים לחיות על פי האופנה האחרונה תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים אופנתיים שאותם תמצאו במקומות רבים.

 

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010