כתבות נבחרות

טיולים מאורגנים לפרו
האפשרות הייחודית של טיולים מאורגנים לפרו

מחפשים אחר יעד אטרקטיבי במיוחד לבקר בו בחופשה הקרובה שלכם בחו"ל? רוצים לראות תרבות חדשה שעוד לא הכרתם מקרוב? אם כן, הגעתם למקום הנכון – אנחנו נספר לכם על פרו. נראה כי עד לפני מספר שנים, פרו נחשבה ליעד אקזוטי במיוחד, אשר התאים במיוחד למטיילים עצמאיים ונועזים ביותר, אשר היו מוכנים להרחיק לכת עד לצד השני של העולם, לטייל לבדם, ולפגוש תרבויות שונות ומרתקות. עם זאת, התפיסה כיום היא שונה. אתם יכולים למצוא לא מעט אפשרויות של טיולים מאורגנים לפרו - ממש כמו הטיולים המאורגנים במקומות כמו אירופה הקלאסית. פרו מסתמנת כיעד התיירותי הבולט ביותר בעשור השני של המאה ה21, כאשר משפחות, פנסיונרים וקבוצות חברים וועדי עובדים - כולם רוצים לצאת אל טיולים מאורגנים לפרו.

מה מייחד כל כך את פרו?

אבל למה אנשים כל כך רוצים לצאת אל טיולים מאורגנים לפרו? מה יש בפרו שמושך מטילים ישראלים רבים, של לדבר על תיירים מכל רחבי העולם? אפשר לומר שבפרו מתקיים השילוב הייחודי ביותר, בין מסורות עתיקות יומין, לבין התרבות הספרדית אשר כבשה את האזור לפני מאות שנים. בפרו יש מצד אחד תזכורות חזקות מאד לתרבות האינקה המקומית אשר שלטה באזור כולו (וגם באזורים שכנים כמו בוליביה). מהצד השני, אפשר למצוא היום בפרו גם כנסיות מרהיבות, והשפעות קתוליות חזקות. מאד. טיולים מאורגנים לפרו כוללים מצד אחד ביקור באגמים שהיו מקודשים לאינקה, וכמובן ביקור בעיר הבירה שלהם המאצ'ו פיצ'ו, והמצד השני ביקור בשווקים המודרניים, וזאת לצד מסלולי הליכה מדהימים סביב הג'ונגל הענק שמקיף את פרו.

מתי כדאי לצאת?

האקלים בפרו שונה למדי מהאקלים בישראל, ולכן העונות שבהן מומלץ לצאת אל טיולים מאורגנים לפרו הן מעט שונות. ככל, החודשים של מרץ עד מאי, נחשבים לחודשים המומלצים ביותר לטיול בפרו, בהם הטמפרטורה היא ממוזגת ונעימה ואין כמעט גשמים. בשאר החודשים יש קור, לחות וגשמים, באזורים משתנים. מומלץ מכל מקום לקרוא תמיד תחזית מזג אוויר עדכנית, כדי לדעת מתי להזמין את הטיול.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010