כתבות נבחרות

טיולי ג'יפים בחו"ל
טיולי ג'יפים בחו"ל – גם עם ילדים

יש לא מעט דרכים לבלות בחו"ל טיולים מיוחדים במינם, כאשר אחת מן הדרכים שהופכת להיות יותר ויותר פופולארית בעיני ישראלים רבים היא לא אחרת מאשר טיולי ג'יפים. טיולי ג'יפים ונסיעות בשטח הם סוג של טיולים אשר מאד אהובים על ישראלים רבים החל מחבר'ה צעירים אשר מחפשים אתגרים ועד למשפחות עם ילדים. טיולי שטח הם טיולים מיוחדים במינם, וניתן לצאת לטיולים כאלה במקומות רבים בעולם. רבים מאלה אשר כבר הרבו לטייל בארץ בצורה זו מחפשים מקומות שונים בעולם אשר מתאימים לסוג טיולים אלה, וכאלה יש בשפע ללא כל צל של ספק.

טיולי ג'יפים בחו"ל ניתן לעשות במקומות שונים
החל באירופה, צפון אפריקה ואפריקה השחורה, ארצות הברית ומקומות רבים בדרום אמריקה, במזרח הרחוק ובאוסטרליה. בכל מדינה כמעט ניתן למצוא מסלולי טיולים לג'יפים או רכבי שטח דומים ובכל מדינה יש חברות כאלה ואחרות אשר מארגנות טיולי שטח כאלה בצורה מאורגנת או שמשכירות רכבי שטח והדרכה לטיולים שכאלה.

לצאת עם בני המשפחה

טיולי ג'יפים בחו"ל עם המשפחה מומלץ לעשות כאשר הילדים עברו כבר את גיל 8. טיול ג'יפים עם הילדים מומלץ לעשות במקומות אשר אינם פראיים לחלוטין כדוגמת הרי הפירנאים בספרד או צרפת, צפון איטליה והרי האלפים וכדומה. לאלה מבינכם אשר מיומנים בטיולים אלה ניתן להצטרף לטיולים מודרכים עם ג'יפים באפריקה במדינות שונות וליהנות ממראות הטבע הפראיים של יבשת מופלאה זו בצורה הטובה ביותר. בנוסף לאפריקה ניתן להצטרף אל טיולי ג'יפים בגאורגיה וגם בהודו יש טיולי ג'יפים מרהיבים והמפורסמים שבינהם הם טיולי ג'יפים המאורגנים לנשים בלבד.

טיולי ג'יפים בחו"ל ושמירה על הבטיחות

כדי ליהנות מטיולי ג'יפים עם המשפחה יש לנקוט בכמה אמצעי זהירות מתבקשים. יש לדעת מי החברה המארגנת או מי החברה המשכירה את הרכבים. במידה ואתם מצטרפים לטיולי שטח עם נהגים מקומיים יש לוודא כי לנהגים אלה רשיון להסעת נוסעים והכרה טובה של השטח. יש להתארגן לטיול על פי הנחיות החברה המארגנת ולוודא כי הטיול מתאים לילדים.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010