כתבות נבחרות

טיול יום בברצלונה
טיול בברצלונה - כללי

אומנם, טיול יום בברצלונה אינו מספיק כדי לחוות את כל מה שהעיר ברצלונה מציעה, אך גם טיול בן יום אחד יוכל לתת לנו טעימה והיכרות קצרה ולהשאיר אותנו עם טעם של עוד. טיול יום בברצלונה יפגיש אותנו עם עיר גדולה שיש בה הכול. היא יפה לא פחות מרומא ומפאריז, היא גדולה כמו בנגקוק ותוססת כמו ניו יורק.


טיול יום בברצלונה
 
טיול יום בברצלונה - קצת מכל דבר

 
  • בטיול בן יום אחד בברצלונה מומלץ לבחור טיול בין הפארקים הגדולים ובילוי קצר באחד מבתי הקפה המיוחדים שהעיר מציעה. לאורך רחובות ארוכים ובכיכרות רבים פזורים בתי קפה, בארים ומסעדות. אין דבר יותר מהנה מאשר לשבת בבתי הקפה בלב הרחובות ההומים ולהתבונן באינסוף האנשים הפוקדים את העיר. מכל פינה אפשר להתפעל מהארכיטקטורה המיוחדת ומהמבנים המרשימים, מהחדשים ומהישנים.  רחובות העיר נקיים והומים עד השעות הקטנות של הלילה.
 
 
  • טיול יום בברצלונה ייתן לנו טעימה קטנה והנאה גדולה מהאוכל הקטלני. ברצלונה היא בירת קטלוניה והיא מפורסמת באוכל הקטלוני הטעים . "קרמה קטלנה" היא המנה האחרונה שכל תייר, אפילו ליום אחד, חייב לטעום.
 
  • טיול יום בברצלונה מפגיש אותנו עם אנשי העיר. תושבי ברצלונה הם חייכניים, אוהבי חיים ואדיבים. התושבים אשר נחים בשעות הצהריים, ערים עד השעות הקטנות של הלילה. אפשר לפגוש אותם במרכזים ההומים, במסעדות ובברים הרבים.

טיול יום בברצלונה - אסור לוותר על פארק גואל

 
  • פארק גואל הוא אחד המקומות היפים ביותר בעיר. האדריכל הנודע גאודי הקים את הפארק עבור משפחת אצולה, משפחת גואל, שרצתה לגור במקום שקט והרחק מרעש העיר. טיול יום בברצלונה בפארק גואל הוא טיול באזור של גבעות נישאות המעוטרות בעצי חורש אשר מהן נשקפת העיר ברצלונה. מפארק גואל אפשר לראות גם את הים, את שדרת רמבלאס הנשפכת, את הנמל ואת הארמון הלאומי.
 
  • המוני תיירים ומשפחות מקומיות מטיילים יום יום בפארק. כולם נהנים לשאוף את האוויר הצלול, לחזות בנוף הנהדר ולשבת על הספסל הארוך והמתפתל שעיצב האמן גאודי. טיול בפארק בלילות ירח בפארק גואל זו חוויה מיוחדת ורומנטית.© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010