כתבות נבחרות

טיול לספרד עם הילדים
מה צריך לדעת לפני שיוצאים לטיול לספרד עם הילדים? האם יש כמה דגשים חשובים שיכולים להפוך את הטיול שלכם ליותר בטוח ויותר מעניין? הנה כמה דברים בוודאי יעזרו לכם גם להתכונן וגם לעבור את הטיול בצורה טובה יותר.
לא לשכוח את הביטוח
ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לדאוג להם לקראת טיול לחו"ל ולא משנה באיזה טיול מדובר, וחשוב להתאים את סוג הביטוח לסוג הטיול. למשל, אם אתם מתכננים לעשות עם הילדים אטרקציות אתגריות כמו למשל רפטינג או אפילו אומגות, עליכם לרכוש ביטוח נסיעות אתגרי אפילו אם האטרקציות אלו יהיו ביום אחד מרוכז. כשמטיילים עם הילדים עניין הביטוח הופך להיות עניין רציני יותר הרי ילדים פגיעים יותר והדבר האחרון שתרצו זה לצאת בעלויות של אלפי שקלים בגלל שהילד התייבש או מרגיש רע.

לתכנן את המסלול לפי הילדים

תכנון טיול לספרד עם הילדים יהיה מעט שונה מאשר תכנון טיול רגיל לזוג או למשפחה בוגרת, כי הרי לילדים יש צרכים אחרים. כדאי מאוד שתשקלו מה יהיה ידידותי ובטוח עבורם ומה לא, וכדאי מאוד לא לטייל במקומות שבהם הם צריכים לדאוג לעצמם מלבד הדאגה שלכם אליהם, כמו למשל מסלולי הליכה מסוימים, אתרי תיירות שיכולים להיות מסוכנים לגניבות כשיש להם טלפונים או מצלמות וכולה.

לבחור מושבים מתאימים במטוס

לא הרבה ישראלים מנצלים את הזכות שלהם לעשות צ'ק אין מוקדם ולבחור את המושבים שלהם במטוס, אך אם יש לכם ילדים זו הרבה יותר מהמלצה, זה עניין שיכול להיות זה שישנה את נוחות הטיסה. אם אתם נמצאים עם ילדים קטנים כדאי לבחור את המושבים הקדמיים, אלו שיש להם יותר מקום לרגליים אפילו שהם עולים יותר. לא כדאי לבחור בהם רק בגלל שהם מרווחים יותר אלא שלילדים יהיה קל יותר לגשת לשירותים, אם יש לכם תינוק אז הבכי שלו פחות יפריע וכולה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010