כתבות נבחרות

טיול מאורגן לדרום אמריקה

דרום אמריקה היא יבשת יוצאת דופן בצבעים, בנופים, באנשים ובחוויות. רבים חושבים שדרום אמריקה מתאימה לצעירים שהשתחררו זה עתה מהצבא, ורוצים להתרחק מהבית לכמה חודשים. התפלאו לשמוע: טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא חוויה שאתם חייבים לעבור בכל גיל ובכל עונה.
 
ארגנטינה, צ'ילה, פרו, אורוגוואי, אקוודור ובוליביה הן רק חלק מהמדינות הקסומות שמציעות לכם חופשה שלא תשכחו. היבשת המגוונת מציעה לכם עושר קולינרי, נופים ירוקים, הרים, מפלים, מדבריות, נופים עירוניים, אטרקציות תרבותיות ועוד. טיול מאורגן לדרום אמריקה שוזר עבורכם את מיטב החוויות שיש ליבשת להציע לכם.
 
טיול מאורגן לדרום אמריקה :  קבלת החלטות

כשבוחרים לצאת לדרום אמריקה יחד עם קבוצת חברים טובה לטיול מאורגן, חשוב לקחת מספר החלטות שיהפכו את הטיול שלכם לממצה ולמהנה יותר. ראשית, בחרו את המדינות העיקריות בהן תרצו לבקר. היבשת עצומה והמדינות רבות וסביר להניח שלא תוכלו להגיע לכל מקום, לכן חשוב שתגיעו לכל המקומות המועדפים עליכם.
 
באפשרותכם לבחור טיול מאורגן לצ'ילה או בכל דרום אמריקה בין 10 ימים לחודש ימים, כשההמלצה היא לרוב טיול בן שלושה שבועות. בהתאם לכך, התאימו את העונה למדינות הנבחרות. מזג האוויר משתנה בקיצוניות בין הקיץ לחורף וחשוב לבדוק את הנושא מראש.

טיול מאורגן לדרום אמריקה :  אפשרויות

כל אחד יודע בדיוק מה החופשה האהובה עליו. הקסם בדרום אמריקה הוא שאפשר למצוא הכול: טיולי מים, אקסטרים, חופים, עיירות, ערים גדולות וכפרים. לאוהבי החופים הצלולים והפינוקים על החוף, מומלץ להגיע לברזיל. לאוהבי הנופים הירוקים, מפלי המים והפסגות המרהיבות, מומלץ לבקר בארגנטינה.
 
למי מאיתנו שחופשה בשבילו היא פינוקים קולינריים, המטבח הצ'יליאני ידוע כאחד המפתיעים והעשירים ביותר. טיול מאורגן לפרו ובוליביה מתאים לאלה מאיתנו שאוהבים נוף פראי, טיולי ג'יפים ונוף ירוק של ג'ונגלים ומקורות מים. כך או כך, בכל מדינה תוכלו למצוא את כל מגוון החוויות והאטרקציות.

טיול מאורגן לדרום אמריקה :  דגשים

הדבר הכי חשוב בטיול מאורגן הוא המדריך. בקשו מהמדריך הצעה מפורטת לטיול, כולל מקומות לינה, הסדרי נסיעות, מסעדות וסדרי יום מאורגנים. הקפידו לבקר בשלוש מדינות לפחות, כך שתוכלו להרגיש שטעמתם מעט מהיבשת כולה. ודאו כי המדריך ערך הדרכות במקומות אליהם ביקשתם להגיע, וכי הוא בקיא ומכיר את השטח. בקשו להתנהל בהסעה מאורגנת משלכם כדי להימנע מהסדרי התחבורה הלקויים בחלק מהמקומות. דבר נוסף, הקפידו לבקר במקומות כפריים ומרוחקים מהערים הגדולות, בהם תוכלו להיפגש עם הילידים ולחוות את דרום אמריקה האותנטית. טיול מאורגן לדרום אמריקה הוא חוויה של פעם בחיים, אנו בטוחים שתהנו! © כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010