כתבות נבחרות

טיול מאורגן להודו
הודו היא מקום מופלא המושך אליו אינספור מטיילים מכל קצוות תבל המגיעים בכדי לגעת בקסם המרתק שלה. הודו מעניקה למטיילים בה חוויה רוחנית שהיא מעבר לכל טיול או ביקור במחוזות שונים, הודו מציעה חוויות הנוגעות ללב ומעוררות את ההתפעלות של השוהים בה.

טיול מאורגן להודו מספק לתיירים את ההנאה הקסומה בה פוגשים בתרבות ייחודית המכילה בה כמה דתות במקביל, ועם זאת את החוויה המערבית הנוחה והמודרכת. טיול מאורגן להודו מציע ביקורים באתרים המשמעותיים והמרהיבים ביותר שיש להודו להציע, וכן, את ההסעה לכל מקום ואת ההסברים התיירותיים הנדרשים למטייל.

כמו כן, במהלך טיול מאורגן להודו, ניתן לבחור בפעילויות המתקשרות אל התרבות ההודית כמו יוגה, בישולי הודי, מדיטציות שונות, פסטיבלים ועוד.

טיול מאורגן להודו – מה בתוכנית ?


מעבר למפגש הבלתי נמנע של המטיילים במסגרתו של טיול מאורגן להודו עם פולחני דת שונים, מקדשים, דוכני רחוב צבעוניים, עוני לצד פאר ועוד מתרבותה הייחודית של הודו, הטיול מעניק ביקורים באתרים נדירים, אלו שמוכרחים לבקר במהלכו של ביקור בהודו. הנה מספר דוגמאות למוקדי משיכה תיירותיים מומלצים בכל טיול מאורגן להודו :

• וראנסי היא עיר השוכנת לצידו של נהר הגנגס הנודע ואשר נתפסת כעיר קדושה בהודו. אווירת הקדושה אופפת את העיר וניתן לחזות בטקס הטבילה של המאמינים בגנגס לשם טיהור.

• בירת הודו, דלהי, הינה עיר מצוינת לקניות, לטיולים בין השווקים התוססים, ולטיול בין הפנינות הארכיטקטונית של דלהי המוקפת חומות. דלהי הינה עיר מטופחת יחסית ומשמשת כתחנת מעבר נהדרת בין מקומות בטיול.

• העיר מומבאי היא המקום בו מתקיימת תעשיית בוליווד ההודית. תוכלו לשחק קריקט על מדשאות ולראות אוטובוסים דו קומותיים אדומים חולפים כאילו הייתה זו עיירה אירופאית.

• ביקור בטאג' מהאל המרהיב הינו חובה בכל טיול מאורגן להודו. מדובר בארמון מדהים הנחשב לאחד משבעת פלאי תבל.

• חופי גואה היפים נמצאים בחוף המערבי של הודו ומושכים אליהם תיירים רבים. בגואה מתקיימות מסיבות רבות ואטרקטיביות.

• טיול תרמילים בהרי ההימלאיה יהיו הרפתקאה מרתקת. בהרי ההימלאיה נובעים נחלים רבים, ישנם מפלי מים, מקדשים ואתרים מיוחדים כמו דראמסלה, רישיקש, והגנגס.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010