כתבות נבחרות

טיול מאורגן ליפן

טיול מאורגן ליפן

במשך עשרות ואלפי שנים התפתחה יפן מאסופת כפרים לא מפותחים לאימפריה טכנולוגית ולאחת המדינות המשפיעות ביותר בעולם. בעקבות הפתיחות והמודרניות שהתפתחו ביפן בעשורים האחרונים, הולך וגובר הביקוש לטיולים בארץ השמש העולה.

יפן היא מדינה המשלבת בין מסורות עתיקות לבין מודרניזציה עכשווית, ויש בה כל כך הרבה דברים לראות, לשמוע ולטעום. טיול מאורגן ליפן מתגבר על הקושי לארגן את הזמן בין מגוון האטרקציות העצום, ובעצם שוזר חוויות מרכזיות לידי טיול אחד קצר, קולע וממצה.

טיול מאורגן ליפן

מה כולל טיול מאורגן ליפן?

יפן היא מדינה רחבת ידיים המחולקת למחוזות שונים, בעלי אקלים, נוף ואוכלוסייה שונים בתכלית. כשבאים לבחור טיול מאורגן ליפן, כדאי לוודא שאכן יש ביקורים באתרים המרכזיים: קודם כל, טוקיו. עיר הבירה התוססת של יפן היא מרכז העסקים והטכנולוגיה של המדינה.

מומלץ לבלות לפחות ארבעה ימים בעיר, ובעיקר לבקר במוזיאון האמנות ולטייל ברחובות העיר המוארת בשעות הערב. חבילות נופש ליפן כוללות לרוב סיור בפרברי העיר, ברכסי ההרים הירוקים שעוטפים את המטרופולין, בכפרים המסורתיים ובעיר קיוטו, מרכזה התרבותי של יפן. כמובן שחברת הנסיעות תדאג להתאים את אופי הטיול לרצונך האישי במידה וידרשו שינויים.


טיול מאורגן ליפן - על מה לא לוותר?

טיולים מאורגנים ליפן כוללים לרוב ביקור בערים המרכזיות ובאתרי התיירות התרבותיים. אתרים מיוחדים אחרים יכולים להיות חלק מהטיול, אם רק יובהרו מראש לחברת הנסיעות. בעמק קיסו, למשל, ישנם עשרות כפרים ציוריים מרשימים ביופיים. ברחבי יפן, בעיקר בערים גדולות כמו נארה וקיוטו, ישנם פסלי ענק שהיו בעבר מנזרי תפילה המוניים.

מקום נוסף שכדאי לבקר בו הוא האקונא - זהו רצף של מספר עיירות ששוכנות בחלקו העליון של ער געש קדום, שהותיר עשרות מעיינות חמים ומהנים לרחצה. מעבר לכך, השתתפו בטקס תה, היפגשו עם גיישה וסעו פעם אחת לפחות ברכבת המהירה.


מחירים והצעות

טיולים מאורגנים ביפן ארוזים בדרך כלל בחבילות נופש משלושה סוגים: טיול בן שמונה ימים, טיול בן עשרה ימים וטיולים של שבועיים עד שלושה. ההבדל העיקרי הוא כמובן המחיר, אם כי הפערים אינם משמעותיים כפי שיכול להידמות. המחירים לשמונה ימים הם מתחילים בדרך כלל מ-1500$ לאדם בחדר זוגי, וטיולים ארוכים יותר מגיעים לרוב ל-4000$ לאדם.

ישנן חבילות הכוללות הוצאות יומיומיות על מזון, כניסה לאתרים וכולי, חשוב לוודא עם חברת הנסיעות מה בדיוק כוללת העסקה. לרוב, המחיר כולל את מחיר הטיסה, בית המלון, ארוחה ביום, שכר המדריך, מסי נמל וכרטיסי נסיעה מקומיים בתחבורה עירונית.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010