כתבות נבחרות

טיול מאורגן לסין
טיול לסין - חוויה

המזרח הרחוק נחשב ליעד מבוקש עבור תיירים ותרמילאים מכל העולם ומישראל בפרט, אומנם כשמדברים על חלק זה של היבשת, קשה להתעלם מנוכחותה של סין. זוהי אחת התרבותיות העתיקות על פני כדור הארץ שלפני מספר שנים, בעקבות האולימפיאדה האחרונה בבייג'ינג, פתחה את שעריה האדומים בפני התייר המערבי.

מדי שנה נוהרים אל המדינה הקסומה הזו, מיליוני בני אדם המגיעים אליה לרוב במסגרת של טיול מאורגן לסין. אלה כבר לא התרמילאים משוחררי צה"ל אלא גם משפחות עם ילדים וזוגות בירח דבש הרוצים להכיר תרבות חדשה ולרכוש חוויות נדירות של פעם בחיים.


טיול מאורגן לסין


טיול מאורגן לסין – המדינה

סין היא המדינה השלישית בגודלה בעולם המונה נכון להיום כ- 1.2 מיליארד תושבים. זהו אחד המרכזים התרבותיים הקדומים ביותר בעולם, בעלי מסורת כתיבה ותיעוד היסטורי בן אלפי שנים.היא שוכנת במזרח אסיה המציעה למטיילים, הן במסגרת של טיול מאורגן לסין והן במסגרת של טיול עצמאי, שלל של אטרקציות המתאימות לכל הגילאים.

סין זו ארץ מגוונת ומרתקת – ארץ גדושה בשדות אורז אינסופיים, נופים קסומים רחבי ידיים, נהרות שוצפים, הרי הימלאיה מושלגים, אומנות עתיקה לצד תרבות מטרופולינים מודרנית, מטבח אותנטי ועננה של מסתורין וקודשה.


טיול מאורגן לסין – הטיול

היום, הטיול לסין זה לא הטיול של פעם, כשסין עוד הייתה מדינה קומוניסטית מסוגרת בפני העולם המערבי. למעשה, בעקבות האולימפיאדה האחרונה בבייג'ינג, שסימלה את שיא הפתיחות של סין המודרנית, היא פתחה את שעריה בפני העולם החופשי ומציעה למטיילים עולם שלם של חוויות מערביות לכל דבר.

ואילו לכל אלה, המעדיפים נוחות בטיול, תמיד מומלץ להצטרף למסגרת של טיול מאורגן לסין, המבטיח מקסימום נוחות. בטיול מאורגן תוכלו לבקר גם בעיר בייג'ינג, גם בחבל גווי ג'ואן וגם בחבל בחברל סצ'ואן ושאנסי, שם אגב, תטעמו ממאכלים אותנטיים מקומיים, מבלי להסתכן בדלקת מעיים.


טיול מאורגן לסין – האטרקציות

כשמבקרים בסין, בין אם מדובר בטיול עצמאי ובין אם זה טיול מאורגן לסין, ישנם כמה אתרים שאסור בשום פנים ואופן להחמיצם. ביניהם החומה הסינית המיתולוגית, שנבנתה לפני 1700, אורכה 2,400 ק"מ והיא אחד האתרים היותר מזוהים עם סין ויעד תיירותי מהמבוקשים בעולם.

מקום נוסף זהו האתר של חיילי הטרה קוטה, הממוקם במרכז הארץ ונחשב למקום מסתורי ומרהיב ביופיו ועוצמתו, נוכח המראה של ששת אלפי חיילים מפוסלים בגודל טבעי. גם על כיכר טיינאמן והעיר האסורה בביי'ינג אסור לוותר, כמו גם על ביקור בשמורה של דובי פנדה.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010