כתבות נבחרות

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה הוא מעיין חזרה בזמן. חזרה בזמן אל עולם עם פחות פרסומות, פחות מוצרים, פחות מותגים ופחות לכלוך. עולם קומוניסטי, עני, אחיד, יפה, מיוחד ואותנטי. אם מעניין אתכם לבדוק כיצד היה נראה העולם ללא מעצמות המערב, מומלץ למאד להגיע לטיול של שבועיים עד חודש!

טיול מאורגן לקובה - הוואנה

הוואנה היא הבירה הנוסטלגית של קובה, מעוזם של המשטרים האפלים ששלטו באי המדהים הזה. מאז המהפכה הקומוניסטית של פידל קסטרו וצ'ה גבארה, העיר נשתמרה באותו המצב בדיוק. בתים קולוניאליסטים מפוארים, מכוניות עתיקות מתוחזקות למופת, כבישים רחבים, כרכרות ומגוון מועדוני מוסיקה. במהלך טיול לקובה, מומלץ להקדיש לפחות יומיים שלושה לעיר הוואנה. כדאי לטייל גם מחוץ למרכז העיר ולהגיע אל השכונות העניות יותר. הקובאנים הינם עם צבעוני ונפלא. אין כמעט אלימות בקובה, אין מה לחשוש!

עמק ויניאליס – פסגתו של טיול מאורגן לקובה

במהלך טיול מאורגן לקובה, מומלץ מאד להגיע אל המקום המיוחד הזה. עבור חובבי טיולים ותיקים, נופי העמק הזה עשויים להזכיר את מחוז גווילין המפורסם שבסין – גבעות ציוריות שנדמה כי נלקחו מספורי האגדות. עמק זה מהווה מוקד תיירותי מרכזי בשל הנופים המרהיבים, שדות הטבק (המקום האידיאלי לרכישת סיגרים) והאווירה הנינוחה. תושבי קובה רואים בתושבי עמק ויניאליס ברי מזל אמיתיים. מדובר באיזור המשגשג ביותר מבחינה חקלאית וכמובן מבחינה תיירותית.

בעמק וינאליס, אנו ממליצים במיוחד על טיולי הסוסים. טיול מאורגן לקובה יאפשר לכם לקחת טיולי סוסים במגוון מקומות מרהיבים, שמורות ומפלים. עמק ויניאליס מציע נוף ציורי יוצא דופן, ולכן גם הוכרז בתור אזור שמור של יונסקו. אנו מבטיחים לכם שאת התמונות היפות ביותר בטיול שלכם תצלמו בעמק וינאיליס. עדיין לא השתכנעתם? ממשיכים.

טרינידד והבנייה הקולוניאלית

טרינידד היא עוד נקודת חובה במהלך טיול מאורגן לקובה. טרינידד היא דוגמא לעיר קולוניאלית (בנייה בסגנון ספרדי של תחילת המאה ה-20) שהשתמרה בצורה כמעט מושלמת. רחובות מרוצפים, בתים צבעוניים, כנסיות עתיקות, אומנים, קובנים שמחים וגם חוף ים מרהיב. טרינידד היא מקום נהדר להכיר עוד צבעים של קובה, ואף לצפות במופעי סלסה יוצאי דופן. במידה ותגיעו לעיר טרינידד, אל תוותרו על ביקור במקום שנקרא "Casa Del Musica" – הלב התרבותי של העיר, בו נערכות הופעות ומסיבות מדי ערב... מומלץ! 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010