כתבות נבחרות

טיול משפחות לפירנאים
למה כולם בוחרים טיול משפחות לפירנאים?
רכס הרי הפירנאים הפך לאחרונה לאחד היעדים הנפוצים עבור טיולי משפחות. הורים וילדים מכל רחבי העולם מגיעים לרכס על מנת לבלות בו זמן איכות משותף, וגם הישראלים לוקחים חלק בחוויה. הסיבה העיקרית לכך היא הגישה הנוחה לרכס הרי הפירנאים והעובדה שניתן לשלב את טיול המשפחות עם ביקור בספרד, צרפת או אנדורה.
הורים לילדים יודעים שעליהם להעסיק אותם לכל אורך הטיול על מנת לשמור על רמת עניין גבוהה. רכס הרי הפירנאים מעניק תשתית מושלמת לטיול בלתי נשכח, כי תמיד ניתן למצוא בו אטרקציות מיוחדות. לאורך המסלול יש מלונות קטנים ומשפחתיים עם אווירה אינטימית, אטרקציות כמו שייט קיאקים ומזחלות הרים, אפשרות לטיול בשמורת הטבע המיוחדת של מונטרביי ועוד. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את התאריך שמתאים לבני המשפחה ולצאת לטיול של פעם בחיים.

טיול מאורגן וטיולי ג'יפים
הורים לילדים בגילאים מתאימים יכולים גם לברר על טיולים מאורגנים ברכס הרי הפירנאים. חלק מהטיולים כוללים מסלולי ג'יפים והמחיר שלהם אטרקטיבי בהשוואה ליעדים אחרים בעולם. המחיר של המסלולים החדשים למשל מגלם את הטיסות מתל אביב לברצלונה, את מיסי הנמל והיטלי הביטחון ואת הקצאת הג'יפים. המחיר גם כולל ג'יפ צוות מנהלה צמוד שבו ציוד חילוץ, עזרה ראשונה וערכת פיקניק עם ציוד בישול וערכת קפה.

בסופו של דבר, המטרה של טיול משפחות לפירנאים היא להעניק להורים וגם לילדים את התשתית המושלמת לחופשה מוצלחת. השאלה האם לערוך טיול עצמאי או מאורגן תלויה רק בצרכים של המשפחה ובהעדפות שלה. כדאי להגדיר מראש את מסגרת התקציב ולתכנן היטב את ימי החופשה. כך ניתן למצות את הפוטנציאל של הרי הפירנאים ולחזור לארץ שמחים ומרוצים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010