כתבות נבחרות

טרקטור מקורמיק

טרקטור מקורמיק

חברת מקורמיק, יצרנית טרקטור מקורמיק, מביאה לתחום החקלאי עוצמה והובלה טכנולוגית. הטרקטורים של החברה מיועדים לעבודות חקלאיות והם ידועים בעוצמה הגבוהה שלהם. לחברה מספר דגמים אשר כולם מיועדים לסייע לחקלאי בעבודות השטח וכולם יכולים לעמוד בעבודת שטח מאומצת. טרקטור מקורמיק מגיע עם עוצמה של עד 230 כ"ס והוא נחשב כבר שנים רבות למוביל בתחום החקלאות ולטרקטור אשר מעניק הנדסת אנוש ברמה גבוהה.


הגדרת הצורך שלך

טרקטוק מקורמיק מיועד בראש ובראשונה לשימוש חקלאי והוא מביא לשטח עוצמה והנדסת אנוש גבוהים. כל חקלאי יודע איזה טרקטור הוא צריך ומה תנאי השטח איתם עליו להתמודד. בהתאם לצורך ניתן להתאים את הטרקטור המתאים ביותר. ישנם טרקטורים שההבדל בניהם הוא בגודל ובעוצמה וישנם טרקטורים אשר נוסעים על זחל ולא על גלגלים. המטרה של כל חקלאי היא למצוא את הטרקטור אשר יאפשר לו לבצע את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר וכשרוכשים טרקטור מקורמיק אין פשרות.

 


טרקטור חדש או משומש

הדילמה של חקלאים רבים היא האם לרכוש טרקטור חדש או משומש וכאן התשובה היא אישית מאד. טרקטור חדש יעניק לחקלאי את מלוא העוצמה והחקלאי ידע שהוא מקבל טרקטור עוצמתי ללא כל בעיות. כמובן, לטרקטור חדש יש עלויות שונות לזה של יד שניה ולעתים דווקא יעדיף החקלאי ליהנות מהמחיר של הטרקטור, גם אם הדבר אומר שיתכן ויצטרך לבצע תיקונים שלו בהמשך.


בחירת טרקטור מקורמיק

קל מאד לבחור בטרקטור של חברת מקורמיק ובמיוחד שישנם סוגים שונים של דגמים אשר מאפשרים לכל חקלאי לבחור את הדגם המתאים להם ביותר. אם ברצונך להתחדש בטרקטור עוצמתי כל שתצטרך לעשות הוא לקבוע מהן הדרישות שלך מהטרקטור לאחר מכן תוכל לבחור האם לרכוש את הטרקטור כחדש או משומש, בהתאם לצרכים ולתקציב.

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010