כתבות נבחרות

כוכב נולד לילדים
כוכב נולד לילדים | מאת רונית מנדלבאום

בפעם הראשונה בישראל, תעלה לאויר תוכנית ריאליטי גדולה ומכובדת שמכוונת אל הקהל הצעיר במדינה. לא עוד רווקים ורווקות בני 25 שכל היום מתחבקים ומתנשקים על מסך הטלוויזיה שלנו, לא עוד אנשים מוזרים שמחפשים 15 דקות של תהילה, לא עוד תפאורות מופרחות של וילות עם בריכות וג'קוזי בכל מקום... הפעם חוזרים על היסודות, חוזרים אל המוסיקה עצמה.


ככה עושים אודישן לילדים!!! - חובה לראות

כוכב נולד לילדים משקפת את המציאות

אין ספק, הריאליטי כוכב נולד לילדים מגיעה אלינו למסך מתוך צורך אמיתי של התעשייה. תעשיית המוסיקה הישראלית עדיין נמצאת במשבר עמוק ולא ברור מהו הז'אנר המוביל כרגע. מאות ואלפי זמרים צעירים מכל רחבי הארץ זקוקים להכוונה מקצועית ושיעורי פיתוח קול כדי לפתח את הכישרון שלהם לכדי קריירה אמיתית. במקום שהכישרון יתבזבז לו לאורך גיל ההתבגרות, התוכנית כוכב נולד לילדים מציעה לכשרונות של ישראל בית חם ומפנק – תחרות עם ליווי צמוד לכל אחד מהתמודדים.


נפש אומן היא נפש רגישה

הפקת כוכב נולד לילדים תהיה חייבת להיות זהירה ביותר במהלך התוכנית. נפשם של ילדים הינה רכה ופגיעה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנפשם של אומנים צעירים בתחילת דרכם. תוכניות ריאליטי נוטות להיות מלחיצות מאד ואינטנסיביות. אם לא יתנהגו ברגישות הנדרשת כלפי הילדים, צפויות לנו הרבה דרמות במהלך התוכנית ואפילו ביקורת מצד הרגולטור. האם אתם מבינים את משמעות השתתפותם של ילדים בני 8 בתוכנית טלוויזיה בערוץ 2? מדובר בלחץ שקשה לתאר.


השיפוט בתוכנית

השיפוט בתוכנית כוכב נולד לילדים לא יוכל להתייחס רק ליכולת השירה נטו. ההפקה מסרה כי הפקת כוכב נולד לילדים הרשמה וליהוק מחפשים את הכוכב הבא של ישראל. לכן השופטים יחפשו בנוסף ליכולת השירה את יכולת הבמה של המתמודדים, יכולת התנועה, כמות הביטחון העצמי ואת הפוטניאל הגלום בהם. אחרי הכל מדובר בילדים צעירים שניתן עוד לבנות יפה במהלך השנים הקרובות. קרן פלס תהיה אחת השופטות בתוכנית וזה סימן די טוב עבור המתמודדים. קודם כל היא יודעת לפרגן כמו שצריך, ומצד שני היא תדע טוב מאד להדריך את המתמודדים הצעירים לעבודה קשה לאורך השבוע... יהיה מעניין ללא צל של ספק!

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010