כתבות נבחרות

כוכב נולד 11
ההצלחה של כוכב נולד מגיעה לעונה מספר 11

מי לא זוכר את הרגע ההוא בחוף ניצנים בו זכתה נינט טייב בכבוד הגדול להיות הזוכה הראשונה של תוכנית כוכב נולד, אז בשנתה הראשונה. מאז חלפו כבר עשר שנים מלאות באין ספור זכויות מרתקות, אנשים ברוכי כשרון בתחומי המוסיקה, וקהל צופים שמעריך ואוהב את מה שהוא רואה בכל עונה ועונה.

כוכב נולד 11 צפויה להמשיך את המסע שהתחיל אי שם באמצע העשור הראשון של המאה ה-21. בכל עונה מקבלים הצופים הזדמנות להתחבר מחדש לאחד מחברי הנבחרת, שעובר אודישנים ומבחנים על מנת להגשים את החלום.

לא רק זהות המנצח חשובה

בניגוד למה שנהוג לחשוב, כוכב נולד 11 העונות הקודמות של כוכב נולד אינן באות לידי ביטוי רק בזהות המנצח. מעבר להכל, כוכב נולד 11 היא תחרות בה זמרים צעירים מתפתחים לאורך זמן. במילים אחרות, אפשר לראות הבדלים רבים בין המתמודדים המגיעים לאודישנים לבין אלו אשר זוכים להופיע על במת הגמר. כל אחד מהם מאמץ לאורך הדרך את ההערות של השופטים, פוגש אמנים ומרשה לעצמו להיפתח אל רעיונות חדשים.

אילו יכולות שירה יראו המתמודדים?


הסוד של כוכב נולד 11 אינו טמון רק בדינאמיקה בין המתמודדים אלא גם ואולי אפילו בעיקר ביכולות שלהם. על מנת לזכות בתכנית כמו כוכב נולד 11 עליך להציג כישרון. לא מספיק שתהיה אהוב על השופטים, משום שהצופים בבית מחליטים אם יש לך מקום בשלב הבא.

מאות אלפי נבחנים שרוצים להגשים את החלום

מתמודדים המגיעים אל כוכב נולד 11 צריכים לקחת בחשבון כי מדובר על תחרות קשה. אף אחד אינו יכול להבטיח להם הצלחה בתכנית כמו כוכב נולד 11, אבל אין ספק שגם מהתהליך עצמו אפשר ללמוד לא מעט. זו הסיבה שישנם מאות אלפי נבחנים בכל רחבי הארץ המעוניינים להגיע לאודישנים. מצד אחד, הם רוצים לבדוק האם יש להם את הכישרון או היכולת להרשים את השופטים. מצד שני, הם רוצים גם לקחת חלק בהרפקאה ובחוויה חד פעמית שלא ישכחו כל החיים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010