כתבות נבחרות

פתיחת מזל
סיוע להתקדם קדימה

אם אתם מרגישים שלאחרונה "שום דבר לא הולך לכם בחיים", פעולות שליליות ולא מוסברות קורות לכם כל הזמן, יכול להיות שמה שאתם זקוקים לו יותר מכל הוא פתיחת מזל. פתיחת מזל היא פעולה אשר מתבצעת על ידי אנשים שיכולים לזהות מה עוצר את המזל שלכם מלמשוך אתכם קדימה ולאחר זיהוי מה שעוצר את המזל שלכם לבצע פעולה אשר תסייע למזל ללכת לקראתכם. לעתים כל זה נשמע ארעי לחלוטין, אך בפועל הפעולה של פתיחת המזל עובדת פעם אחר פעם והיא יכולה לסייע לכם באופן משמעותי בהמשך חייכם.

 

פניה לעזרה

מצבים של חוסר מזל לא נגרמים סתם כך. מצבים של חוסר מזל מתמשך עלולים שלא להגיע לסופם אם לא נשנה משהו במהלך החיים שלנו. לכן, במצבים של חוסר מזל, כשנראה שכל סדרי החיים שלנו משתבשים מומלץ מאד לפנות לביצוע פתיחת מזל על מנת לסדר את כל השיבושים.

 

לאחר שינוי המזל

פתיחת מזל מאפשרת לנו לחזור לסדר חיינו בנוחות או לשנות את המצב שלנו כפי שהוא. אנחנו יכולים להמשיך לתהות מדוע דברים לא מסתדרים בחיינו ואנחנו יכולים לפנות לסיוע על מנת לעשות זאת. לאחר פתיחת המזל אנחנו אמורים להתחיל לחוש טוב יותר בחיינו. החיים שלנו צריכים להשתנות למסלול טוב יותר ואנחנו צריכים לחוש שהדברים שאנחנו רוצים בהם מתחילים להסתדר בחיינו.

 

טיפת מזל

פתיחת מזל היא "יריית הפתיחה" למהלך חייכם. לאחר ביצוע הפעולות השונות, עליכם להתחיל להעז לפעול ולהגשים את המטרות השונות שלכם כיוון שהמזל נפתח ובעקבותיו עליכם לחוש בטוחים בחייכם. הפתיחה של המזל היא ההתחלה ולאחר ביצוע הפעולות השונות עליכם להתחיל להגשים את כל מה שרק יכולתם לחלום עליו ולראות את השינוי בחייכם.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010