כתבות נבחרות

כלי עבודה חשמליים

אחת לכמה שנים אתה נזכר שארגז הכלים שלך במצב בעייתי וזה הזמן לחדש אותו. בכל פעם מחדש אתה מתלבט אם ללקט כלים ישנים מהמחסן או לרכוש חדשים. סקר שוק קצר מבהיר מהם המותגים המובילים בתחום הזה, ובמה כדאי לך להשקיע.

החברות השונות מתמחות בסוגים שונים של כלי עבודה חשמליים, ביניהם כלי עבודה ביתיים, כלים מקצועיים, כלי גינון, מקדחות, מברגות, פלס לייזר, פטישונים, גנרטורים ועוד. לכל קטגוריה מותגים מובילים אחרים וכן, לא מעט חיקויים. ישנן חברות המתמחות בייצור קו מסוים ולצידן קיימות חברות גדולות יותר המציעות מגוון רחב של כלי עבודה חשמליים. כך או כך, Bosch ו- Makita בראש רשימת המותגים המובילים.


כלי עבודה פשוטים

בכל מה שקשור לפטיש, מברג, פלייר, מפתח או ארגז כלים - המותגים המובילים הם רבים. את המוצרים הללו ניתן לרכוש בחנויות 'עשה זאת בעצמך' במחיר נמוך יחסית לזה המציעים המותגים המובילים ורבים מתפתים לעשות כן. הכלים המיובאים מיוצרים לרוב על ידי Hippo, Wolf, Raco.

כלי עבודה הקשורים לגינון כמו מזמרה וגוזם מיוצרים לרוב בתעשיות מקומיות, כשהמותג המוביל היום בשוק לרוב מוצרים אלה הוא 'תבור'. המותגים המובילים בייצור כלי הגינון החשמליים כגון מכסחת דשא הם: Hyundai, MDT ו - Briggs & Stratton.


כלי עבודה חשמליים

גם בקטגוריה זו יש חלוקה לכלים שונים. ניתן למצוא כיום מגוון כלי עבודה חשמליים בשוק: מברגה, מקדחה, מסור חשמלי, דיסק או מקדח יש מספר מותגים מובילים: Bosch, Makita, Hyundai, Skil. ההבדל בין המותגים השונים קשורה בעיקר במחיר.

המחיר נקבע על ידי היצרן ונע בין מאות לאלפי שקלים בהתאם למפרט הטכני. חשוב להבין כי מחירי היצרן בין המותגים השונים דומים בדרך כלל, והתוספות נעשות על ידי הייבואן. הפרש המחירים בין שני דגמים זהים של Bosch ו- Makita הוא כמה עשרות שקלים בלבד. המותגים המובילים אינם בהכרח היקרים ביותר בשוק, אם כי היבואן מעניק תעודת אחריות לשלוש שנים, מה שמבטיח את הישארות המוצר בבית לעוד כמה שנים.


כלי עבודה חשמליים לבניין

בקטגוריה זו המותגים המובילים שונים מכלי העבודה הביתיים. הכוונה היא לכלים כבדים יותר, ידניים או חשמליים המשמשים לבנייה ביתי או מקצועית. למרות שכלים לבנייה לא נמצאים לרוב בבתים פרטיים, במקרה של קנייה חשוב לשים לב מיהם המותגים המובילים.

מדובר ברתכות, מלטשות, מסור שולחן, עגלות אלומיניום, זרועות הרמה, משאבות מים ומכונות קרצוף. המותג המוביל בתחום המשאבות הוא מותג איטלקי בשם Pedrollo. בכל הקשור ברתכות אלקטרוניות במשקלים השונים מובילה בשנים האחרונות חברת Jasic ולאחריה חברת AR. כלי עבודה חשמליים מסייעים לפועלים ומשפצים לבצע עבודתם ברמה הגבוהה ביותר.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010