כתבות נבחרות

לימור בן יוסף
שמלות כלה – הבחירה הנכונה

כאשר בחורה מקבלת הצעת נישואין מבחיר ליבה, אין זה סוד כי אחד הדברים הראשונים שהיא תעשה לאחר שתתאושש מן ההתרגשות הגדולה היא חיפוש אינטנסיבי אחר שמלת כלה מתאימה אשר תהלום אותה יותר מכל ותתאים לסגנון האישי שלה. אין כל צל של ספק כי בחירת שמלות כלה היא אולי הדבר החשוב ביותר שחושבת עליו כל כלה לפני יום חתונתה. השאלה איך אני אראה ביום הכלולות שלי, היא שאלה חשובה ביותר אשר צריך להתייחס אליה ברצינות, אבל עם חיוך. הרי אחרי הכל זה אמור להיות אחד הימים המאושרים ביותר בחייך ללא כל צל של ספק. סטודיו לימור בן יוסף מקל עלייך את החיים ומציע לך מקום מקסים במרכז הארץ אשר נותן מענה לכל הצרכים שלך ביום הנישואין.

שמלות כלה וכל היתר

סטודיו לימור בן יוסף מציע לכל הכלות במרכז הארץ מקום אקסקלוסיבי בכניסה לכפר סבא וברעננה שבו תקבלו שירות מקיף ומלא ליום החתונה. החל מבחירת שמלות כלה והתאמתן המדוייקת לגופכן ממש כפי שחלמתן, דרך איפור כלות מקצועי, עיצוב שיער וקישוט ועד לבחירת האביזרים הקטנים ביותר שיוצגו על ידי הכלה או על גופה, כמו תכשיטים שונים, נעליים וכדומה. כך שבסופו של דבר הכלה יוצאת מרוצה, היא נראת בדיוק כמו שחלמה תמיד כאשר היא עונדת תכשיטים מיוחדים ויפים ונעליים מתאימות ונוחות לערב של חייה.

בחירת שמלות כלה

כפי שנאמר, בחירת שמלות כלה היא אולי המשימה החשובה ביותר לקראת יום הנישואין. על השמלה להיות יפה ומתאימה לגוף הכלה, להתאים לאופייה ולאישיותה ולהקרין יוקרה. בעת תהליך הבחירה מומלץ לנסות ולמדוד סוגים שונים של שמלות ולא להינעל על אחת שאולי לא מתאימה למבנה גופך. קחי איתך חברה טובה בעלת עין אסתטית במיוחד שאת סומכת עליה שתגיד לך את האמת על כל שמלה שתמדדי.

בחירת סוג השמלה

בסטודיו לימור בן יוסף תמצאו שפע של עיצובים בסגנון שמלת הכלה הנפוחה שנחשבת לסגנון קלאסי, וכן שפע של עיצובי שמלות כלה צמודות הצמודות גם לאופנות בכל הנוגע לסוג השרוולים, המחשוף, גובה השמלה וכדומה. גם את המתאמת הנעליים, התסרוקת והאיפור תוכלי לעשות בסטודיו של לימור בן יוסף ולשלב הכל למראה אחד ומרשים ביותר.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010