כתבות נבחרות

לרדת בגדול
התוכנית לרדת בגדול הנה תוכנית הריאליטי החלוצה בתחום המשקל שכן עד תוכנית זו ראינו בתוכניות ריאליטי רק אנשים פלסטיים ומושלמים. מדובר על טלוויזיה אחרת שכן התחרות כאן היא תחרות הורדה במשקל, המועמדים נבחרים על סמך משקל העודף שלהם ולא בשל יופיים ולאורך כל התוכנית מלמדים אותם כיצד להיות בריאים יותר ולא כיצד להיות יפים יותר, במצבם זו אפילו לא בדיחה טובה.

התוכנית לרדת בגדול עוסקת בקבוצת אנשים אשר מעוניינים לרדת במשקל. לא מדובר על תוכנית דיאטות רגילה שכן מדובר באנשים עם עודף משקל של עשרות קילוגרמים ויותר ומעבר לכך שמדובר על משקל קיצוני – אישיות קיצונית היא זו שהביאה אותם למצב הזה והעבודה בתחום זה היא הקשה ביותר.


לרדת בגדול


כיצד התוכנית לרדת בגדול מתנהלת ?


התוכנית לרדת בגדול בנויה כך שהתחרות כל הזמן מעניינת. בתחילה יש 10 זוגות, הם מחולקים לשני קבוצות – הקבוצה של הכחולים והקבוצה של האדומים. הם מתחרים זה בזה ובסופו של דבר הם מתאחדים לקבוצה אחת בה כולם מתחרים נגד כולם.

התחרות פשוטה, על המתמודדים לעבוד קשה כל השבוע, להקפיד על הדיאטה ולעשות הרבה ספורט וזאת כדי להוריד כמה שיותר ממשקל גופם באופן בריא. הקבוצה שתוריד את המשקל הרב ביותר לא תהיה מועמדת להדחה והקבוצה השנייה תצטרך לנפות מתוכה את אחד המתמודדים. ככל שלקבוצה יש פחות מתמודדים היא נמצאת בפיגור אחר הקבוצה השנייה שמחזיקה גם במורל וגם באחוזים גבוהים יותר של הורדה במשקל.

לאורך כל התוכנית ישנם אתגרים רבים עמם צריכים המשתתפים להתמודד ואין ספק כי מדובר על אתגרים שלנו נראים סבירים אך בשביל משקל גופם הם נחשבים אתגרים קשים במיוחד.

למה כדאי לראות לרדת בגדול ?


כדאי לכם לראות לרדת בגדול קודם כל כי מדובר בתופעה שאינה רחוקה מכולנו, הרי לכל אחד כמעט יש מכר, חבר או בן משפחה שסובל מעודף משקל ואין ספק כי התוכית מספקת לנו הרבה טיפים לשמירת אורח חיים בריא.

לרדת בגדול

תמונה: יחצ.

התוכנית מלאה באתגרים וברגעים קשים שכן כל אחד מהמשתתפים בתחרות חושף גם את נפשו וגם את גופו לעיני כל ישראל, דבר שמביא לא אחת להתמוטטויות לא פשוטות. כבר ראינו איך מתמודדים בעונות קודמות מתמודדים עם דילמות של בריאות, זוגיות, משפחתיות והורות וכל זאת במשקל כבד.

התוכנית לרדת בגדול נותנת לנו הצצה נדירה לעולמו של האדם השמן, היא נותנת לנו להבין איך הוא מרגיש כאשר אנו נועצים בו מבטים, היא גם נותנת לנו לראות מה קורה לאדם שאיבד את הצפון והוא לא מצליח למצוא דרך חזרה.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010