כתבות נבחרות

לרכוש ספות נפתחות
שלבים בבחירת ספות נפתחות

כדאי להקפיד על כמה שלבים בעת בחירת ספות נפתחות וכך לחסוך זמן, מאמץ וכסף. הבעיה העיקרית עם בחירת ספות היא שיש מגוון עצום של דגמים ועיצובים. כל דגם יכול לשנות לחלוטין את המראה של חלל הפנים בבית או בסלון, לכן יש חשיבות גדולה לבחירה הנכונה. מצד שני, רק מעטים מקדישים את המשאבים הנדרשים לטובת בחירת ספות והתוצאה עלולה להיות אכזבה מהעיצוב הכללי.

לפיכך, השלב הראשון בבחירת ספות נפתחות הוא קודם כל להגדיר את הצרכים והמטרות. יש להחליט האם להציב את הספות בסלון כאלמנט דקורטיבי מרכזי, האם לשלב אותן עם מערכות ישיבה אחרות או אולי בכלל להשתמש בהן כמיטה בחדרי אורחים. לאחר הגדרת הצרכים והמטרות קל יותר לבצע סינון גס בין דגמים של ספות נפתחות ולמצוא את הפתרון המתאים ביותר.

בשלב השני רצוי להיכנס לעובי הקורה ולבצע השוואת מחירים. השוואה מן הסוג הזה לא רק חוסכת כסף, אלא גם מונעת את המאמץ של ביקור בחנויות ואולמות תצוגה. אפשר כמובן להגיע לחנויות עצמן על מנת לשאוב השראה, אך בסופו של דבר הכל תלוי בתקציב המקורי של הלקוח.

איפה מוצאים ספות נפתחות?

כיום ניתן לרכוש ספות נפתחות ישירות דרך היבואנים, במקומות פרטיים, בחנויות וברשתות לעיצוב הבית. גם באתר האינטרנט יש מידע על מקומות שבהם מוכרים ומשווקים ספות נפתחות בעיצוב והתאמה אישית.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, התאמה אישית של ספות נפתחות לא חייבת לבוא על חשבון מחיר אטרקטיבי. לקוחות שמשקיעים את הזמן הנדרש בבחירת ספות יכולים וצריכים לשלב בין כל העולמות. רק בצורה כזו הם ייהנו ממה שיש לספה להציע ויחסכו בעזרתה מקום בסלון או בחדר בלי לוותר על נוחות.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010