כתבות נבחרות

מאסטר שף

מאסטר שף הולכת להיות הדבר הבא בעולם הריאליטי הישראלי, זה די ברור. מדובר בתוכנית ריאליטי שמשלבת כמעט את כל המרכיבים הדרושים להצלחה: סיפורים מרגשים, שופטים צבעוניים, אוכל, תחרות ושופטת סקסית.


מאסטר שף


אוכל זה חשוב


הרי בסופו של דבר ישראל היא מדינה של אוכל. מאסטר שף חושפת על גבי המסך את האובססיה שיש לעם שלנו עם אוכל. התוכנית מאסטר שף ילדים, חושפת שזה קשור גם לילדים איכשהו... לא ברור אם מדובר בנהנתנות או בהתמכרות הנובעת ממצבנו המדיני והפוליטי העגום. נראה שהאוכל הטוב של לומר גורמה הוא המפלט שלנו מהמציאות הלא כל כך נורמלית בה אנו חיים את חיינו. זה בכלל לא משנה על איזה סגנון בישול אנו מדברים – האוכל בישראל פשוט טעים!

בארץ הכל טעים

מאסטר שף הולכת להציג את המטבח הישראלי במלוא תפארתו. פלאפל, שניצלים, מרוקאי, כורדי, טריפוליטאי ואולי אפילו תימני (אם יש כזה אוכל). בישראל אנחנו יודעים להכין אוכל מצוין ואנחנו גם אוהבים לאכול – הרבה! זו המדינה היחידה בה בכל אירוע קטן מגישים לך מגישים עמוסי עוד ועוד אוכל – פשוט התמכרות.

שופטים

השופטים המכובדים של מאסטר שף עושים את העבודה. אייל שני הכי קורע. מדוע בבחור עם אישיות גבולית של מפחד להביא את רגשותיו הציוריים כלפי אוכל בכל דקה ומול כל מתמודד. הוא ידוע במיוחד בהקשר לערגתו לעגבניות, כרוביות ובשרים טריים. אייל שני הוא השופט שיעשה לנו את מאסטר שף משעשעת ומתחדשת מדי תוכנית. אנחנו בעדו.

שופטים מאסטר שף  תמונה: יח"צ.


שופטת סקסית


על תקן השופטת הסקסית של מאסטר שף קיבלנו את מיכל אנסקי. לא ברור בדיוק הקשר שלה לאוכל, חוץ מהעובדה שהיא באמת נהנית מאד לטעום את המנות השונות, גם זה חשוב. מעבר לכך חשוב מאד שתהיה אישה בקרב השופטים. מעניין אם הבחורה הזו בכלל יודעת לבשל, עושה רושם ששאר השופטים יודעים לבשל לא רע. לצידה של מיכל אנסקי מופיע מסעדן נוסף – שהוא על תקן השופט הרע – ואחרון חביב הוא כמובן חיים כהן.

חיים כהן

חיים כהן הוא הדבק של חבר השופטים של מאסטר שף. הוא השופט השפוי יותר, הנעים, החייכן והאינטיליגנט. תפקידו של חיים כהן להכיל את היציאות של אייל שני, לרסן את משפטי הריאליטי של מיכל אנסקי ולאזן את השלישיות של "המסעדן". הוא גם זה שמצליח לתקשר עם המתמודדים של מאסטר שף בצורה הכי בלתי אמצעית. מיד נמשיך למנה העיקרית.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010