כתבות נבחרות

מאסטר שף ילדים
מאסטר שף ילדים

לאחר הצלחת תכנית הריאליטי מאסטר שף, היערכות לקראת הפקת מאסטר שף ילדים הינה בשיאה. תכנית בישול לילדים תעניק לצופים בבית את אותה החוויה, רק באמצעות ילדים שהם מיד ממיסים את ליבם של כל אחד. ההתעוררות לקראת הפקת מאסטר שף ילדים נולדה מתוך כל אותן סדנאות בישול לילדים שהפכו פופולאריות בהפעלות לילדים. כך, נמצא כבר בגילאים מוקדמים זיקה וכישרון בבישול, מה שניתן לפתח למומחיות.


מאסטר שף ילדים


המועמדים בתכנית מאסטר שף ילדים

אותם הילדים אשר מלוהקים לתכנית הריאליטי מאסטר שף ילדים יהיו ילדים שיודעים לבשל, אך כמובן ישנה דרישה לילדים מיוחדים, שירגשו את הצופים בבית ויהפכו את התוכנית להיות נוגעת ללב ובעלת ערכי מוסף מעבר לתכנית אוכל. כמו כן, ההפקה משתדלת לאתר את אותם הילדים שיהיו שונים זה מזה ואשר מגיעים מבתים אחרים ומפלחי אוכלוסייה שונים.

כמו בכל תוכנית ריאליטי, המועמדים יצטרכו להתראיין, להציג את התחושות שלהם ולהביא את עצמם לידי ביטוי. לכן, נדרשים מתמודדים לתכנית מאסטר שף ילדים אשר יהיו בעלי יכולת התבטאות והתנסחות בוגרת, ולא אותם ילדים ביישנים שיהיה קשה לדובב אותם בתכנית.


מה בתוכנית מאסטר שף ילדים?

במהלך התוכנית מאסטר שף ילדים, על הילדים לעמוד בפני משימות בישול מסוגים שונים, ולעמוד בפני התחרות הבלתי פשוטה. במהלכה של התוכנית, ובמפגש עם הדמויות ועם דרכי ההתמודדות שלהם, הצופים בבית ילמדו להכיר את הילדים המתמודדים, ולהתאהב באותם הדמויות אשר נקשרו לליבם ביותר.

כל תכנית ריאליטי מושתת על אותם האנשים שמייצרים סיפור. העלילה הופכת להיות מעניינת וסוחפת כאשר אותם המתמודדים חושפים את עצמם ואת התכונות שלהם. כאשר המתמודדים אלו הם ילדים, סביר ביותר להניח כי תהיה אמפתיה גבוהה יותר בקרב אוהדי התוכנית למתמודדים, וההתעניינות בהם תגבר.

כמו כן, ההתפעלות מביצועי הבישול בתכנית כמו מאסטר שף ילדים, היא פי כמה מאשר התפעלות ממעדני השף שמייצרים מתמודדים מבוגרים, שרכשו את הכישורים במהלך ניסיון חייהם העשיר.


אוהבים לאכול

ניכר כי בתרבות הישראלית, לא ניתן להפריד את האהבה לאוכל. חיבור של פורמט מצליח כמו מאסטר שף אל ילדים צפוי להיות מוצלח במיוחד. כמו כן, אולי סופסוף ההורים יוכלו לגלות – מה ילדים באמת אוהבים לאכול!

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010