כתבות נבחרות

מוצרי פנג שואי מסין

תורת הפנג שואי היא תורה עתיקה אשר פותחה בסין לפני שנים רבות. משמעות המילים פנג שואי בסינית היא "רוח ו"מים". השיטה מתבססת על ארגון חפצים בצורה מסוימת בבית או בעסק על מנת שנוכל להגיע להרמוניה מושלמת עם הטבע. תורת הפנג שואי מתבססת על חמישה אלמנטים אשר הם: מים, עץ, אש, אדמה ומתכת, על תיאוריית היחסים בין אלמנטים אלו והשפעתם הכללית על הסביבה ההרמונית.

מוצרי פנג שואי מסין - ליצירת הרמוניה מושלמת

ישנם מוצרי פנג שואי רבים בשוק אשר מטרתם ליצור את האיזון הנצרך כל כך בין הטבע לנפש. על מנת לשמור על הרמוניה בבית חשוב להוסיף כמה מוצרי פנג שואי מסין לריהוט הבית, לתלות וילונות יפים על החלונות, ליצור חיץ בין הסביבה הלא הרמונית הקיימת מחוץ לבית לבין הסביבה ההרמונית הפנימית של הבית על ידי שתילת גינה שתשמש כחומה.

לא מומלץ למנוע את כניסת האור לשום חדר בשום צורה שהיא. לא לתלות מראה מול הכניסה לבית וליצור פינות עגולות ומעודנות בבית. אפשר לעשות זאת על ידי תליית בדים או גידול צמחייה אשר תסתיר את הפינות המרובעות.

על מנת להימנע מאי סדר ועומס בבית, מומלץ לא להעמיס הרבה חפצים בחדר אחד, לא להעמיס המון מוצרי חשמל בבית אחד, לא למקם את המיטה או הספה מול הדלת. הן הדלת החיצונית והן הדלתות הפנימיות של הבית ולזרוק חפצים לא תקינים אשר אין בהם שימוש.

מוצרי פנג שואי מסין - המוצרים המובילים

מוצרי פנג שואי חשוב למקם בבית במקומות שונים. לדעת רבים, מוצרי פנג שואי מסין מעניקים לבית ערך מוסף גם מבחינה עיצובית, פסלי האריות הם דוגמא טובה לכך. רצוי שבכל בית יהיה אריה אחד לפחות, מפני שהאריה לפי תורת הפנג שואי מסמל יציבות, זוגיות ואהבה. רצוי למקם את האריה בחדר השינה שבמקום זה באה הזוגיות לכדי מימושה.

כמו כן, מוצרי פנג שואי נוספים הנפוצים הם קמעות ופעמונים. הפעמון גורם לאיזון ולהרמוניה בבית. צלצולו של הפעמון מבשר על בשורות טובות. רצוי למקם את הפעמון ליד חלון או דלת על מנת שיוכל להפיק את צליליו בעת משב רוח.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010