כתבות נבחרות

מסור שולחן
מסור שולחן למביני עניין

יש בינינו אנשים שכלי עבודה זוהי אחת האהבות הגדולות ביותר שלהם, ויש להם מחסן מפוצץ בכלי עבודה – חשמליים או רגילים. חלק מהאנשים באמת משתמשים בכלי העבודה שלהם וחלק מהאנשים רוכשים את כלי העבודה הללו על מנת שיוכלו להתגאות שיש להם כלי זכה או כלי אחר.

כלי כמו מסור שולחן אין לכל אחד, ולמי שיש אחד כזה, השאיפה היא שתהיה סיבה להשתמש בו. כלי עבודה בסדר גודל של מסור שולחן בהחלט צריכים להיות בשימוש, שהרי ללא שימוש בהם אין שום טעם לרכוש אותם. הכלי הזה מיועד לרוב לאנשי מקצוע שצריכים להשתמש בו על מנת שיוכלו לנסר גופי עץ שונים לטובת עבודת נגרות כזו או אחרת.

על איזה מסור אפשר להמליץ

יש הרבה מאוד המלצות על מסור שולחן כזה או אחר, אך חשוב להבין קודם כל מה למה אנו צריכים את המסור. כמו בכל תחום של כלי עבודה, גם מסורי שולחן מגיעים בגרסאות שונות - והמחירים בהתאם. כל סוג של מסור שולחן מגיע עם פרט טכני אחר, עם מתח חשמל שונה, ומתאים לסוגים שונים של עבודות.

אם מדובר באיש מקצוע, כמו נגר, הוא צריך להתכוונן למסור שולחן איכותי מאוד, עם חברה שהוכיחה אתה עצמה לאורך השנים כחברה שיכולה לייצר כלי עבודה בכלל ומסורי שולחן בפרט. אנשי מקצוע יודעים מהם האלמנטים החשובים בכל מסור. לעומתם, חובבנים יכולים לבחור בין מסורי שולחן פשוטים יותר, עם מתח חשמל נמוך יותר, ולא חייבים מחברה מוכרת ואיכותית. מסור פשוט יעשה גם עבודה פשוטה.

המסור והשימושים שלו

ישנם מסורי שולחן שמתאימים בעיקר לעץ, אך יש גם מסורי שולחן שיכולים להתאים לסוגים אחרים של חומרים, כמו אלומיניום וכיוצא בזה, וכאשר בוחרים במסור שולחן חשוב מאוד לדעת לאלו חומרים המסור מתאים.

לא כל מסור שולחן יכול להתאים לכל החומרים, משום שיש מסורי שולחן שמגיעים עם סוג אחד של להבים בלבד, ועם הלהבים הללו ניתן לחתוך רק עץ, או כל חומר רך אחר, כמו גבס.

בטיחות ומחיר – החשובים ביותר

כאשר אנו בודקים את מגוון מסורי השולחן, שני האלמנטים החשובים בסיור מבחינתנו הם המחיר והבטיחות. לגבי המחיר, אין שום סיבה להסביר למה כדאי לבדוק היכן חשוב לחסוך את הכסף, אך לגבי הבטיחות, כאן צריך לבדוק שהחיסכון בכסף ברכישת מסור שולחן לא פוגע בבטיחות. חשוב לבדוק מהם מנגנוני הבטיחות בכל מסור שאנו מבקשים לרכוש.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010