כתבות נבחרות

מערכות מסחר

מערכות מסחר הוא למעשה שמן של כל החנויות הוירטואליות, אתרים מכירתיים, אתרים עם קטלוגים וכל מה שפונה אל הגולשים ומניע אותם לכלל פעולה. מערכות מסחר רבות מנוהלות על ידי חברות המתמחות בכך, ויודעות להביא את הגולשים לכלל פעולה, לא רק באמצעות האתר המסחרי של החברה, אלא גם באמצעים אחרים. בעידן של היום, אנשים רבים מעדיפים לבצע את הרכישות שלהם בצורה נוחה ויעילה מהבית, היישר מכורסת המחשב שלהם. מערכות מסחר נותנות מענה מושלם לכל מי שלא מעוניין לצאת מהבית, לחפש חנייה ולהסתובב בקניון הומה אדם.

איך מתבצעות פעולות של מערכות מסחר

הרעיון הוא להביא את הגולשים לכלל פעולה. חברות המבצעות ומקימות אתרים או מערכות מסחריות של חברות המעוניינות למכור, מבינות כי עליהן להיות ממוקדות מאד, מהירות, ועם יישומים טכנולוגיים מהירים, ידידותיים, וכן נראות ויזואלית מרשימה ועדכנית. היישומים הטכנולוגיים צריכים להיות מהמילה האחרונה, הן ברמת העיצוב, הגרפיקה, ממשקי משתמש נוחים וקלים לתפעול, וכן אמצעי סליקה ואבטחה לגולשים המבצעים רכישות באמצעות כרטיסי האשראי שלהם באינטרנט.

מערכות מסחר- כל הדרכים

כאמור, מלבד הקמת אתר מכירות פעיל, עם חנות וירטואלית וקטלוג מוצרים, יש להביא את הגולש לכלל פעולה, בשימוש באמצעים נוספים. אמצעים אלו יהיו למשל דפי נחיתה, מהם מופנה הגולש אל האתר עצמו, שיווק ויראלי, מדיה חברתית ועוד שיטות הנעה לפעולה.

מוכרים וירטואלי

מערכות מסחר המנוהלות ומוקמות על ידי חברות המתמחות בכך, מבטיחות הקמת אתרים רלוונטיים, בהם יהיה לגולש קל לסייר, ממש כאילו הוא מבקר בחנות, לעלעל בדפי הקטלוג, ממש כאילו הוא אוחז אותו בידו עם נוחות תפעול וקלות שימוש, אחרת הגולש המפונק ינטוש את האתר לטובת אחרים, קלים יותר, ויזואליים יותר, ונוחים יותר לשימוש.

מערכת הסליקה היא סיפור בפני עצמו, הדורש תכנון קפדני, מתקדם, וברמת אבטחה גבוהה, שתבטיח לגולש שימוש בכרטיס האשראי שלו בבטחון מלא , וללא חשש מפריצות לאתר וניצול פרטי הכרטיס.
רק חברות מנוסות ועם ידע טכנולוגי מתקדם, יכולות לבנות מערכות מסחר אפקטיביות לחברות המבקשות לבצע מכירות באמצעות אתר האינטרנט שלהן.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010