כתבות נבחרות

מקום למסיבת רווקות
החברה שלך הסכימה להצעת הנישואין ומרגע שהיא הסכימה, כל החברות הקרובות שלה כבר מפנטזות על מסיבת הרווקות שלה... ללא ספק מדובר על חוויה מרגשת במיוחד, אשר בשאיפה קורית רק פעם אחת בחיים, ההכנות לחתונה עלולות להיארך מעבר למצופה, לגרום לערעור יחסי החתן והכלה לעתיד ואף לתסכולה של הכלה לעתיד. בכדי שיהיה לה משהו אחד להישען עליו חיובי, החברות של הכלה אמורות לארגן לה את מסיבת הרווקות הכי מוצלחת שהייתה בעשור האחרון, מסיבה אשר אליה רק בנות מוזמנות, יום יומיים לפני החתונה, כדי להרגיע את הכלה לעתיד. נשאלת השאלה – באיזה מקום למסיבת רווקות כדאי לחגוג? האם בתוך וילה, בלופט, בפאב, במועדון או אפילו בבית אחת החברות?

מקום למסיבת רווקות – מה חשוב לעשות במסיבת רווקות?

לא חשוב איזה מקום למסיבת רווקות תבחרו – העיקר שהתוכן יהיה מוצלח ומיוחד במינו. ישנן בנות אשר יעדיפו ערב אינטימי עם הכלה לעתיד, שאלות על מיניות, משחקי חברה, אוכל טוב והרבה אלכוהול, לטבול בג'קוזי המפכפך בבועות הסבון, אבל יש בנות אשר מתחשבות בכך שזה הערב האחרון של הכלה לעתיד בתור רווקה והן ירצו ערב פרוע במיוחד – ערב בלתי נשכח, אשר מלווה בהמון מוזיקה רועשת במיוחד, הרבה אלכוהול, להזמין אף חשפן וגם שחייה לילית מרתקת שתעניק לכלה לעתיד שחרור ורוגע אמתיים במיוחד. אין דרך אחת ליצור ערב מהנה, אלא הרבה דרכים תלוי כמובן באופייה של הכלה לעתיד ובאופי של החברות הקרובות שלה.

כאשר מחפשים מקום למסיבת רווקות יש גם צורך להתחשב ברשימת המוזמנות למסיבת הרווקות – יש צורך לחשוב בקפידה על רשימת המוזמנות. מכיוון שמדובר באירוע מאוד אינטימי עבור הכלה לעתיד, צריך להזמין את מעגל החברות המצומצם ביותר שלה, את חברותיה הקרובות ביותר ולא את אלה שכבר מהיסודי היא לא פגשה.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010