כתבות נבחרות

מתנפחים
דרך לשדרג את מסיבת יום ההולדת

פעם, כשהיינו אומרים מתנפחים ליומולדת, היו חושבים כי אנחנו מתכוונים בוודאי לליצן שמנפח בלונים, אלא שלא בזה עסקינן. כיום, אם אתם רוצים לשדרג את מסיבת יום ההולדת של הילד שלכם, אתם יכולים להזמין מתקנים מתנפחים ליום ההולדת. בין המתקנים שאפשר להזמין – מקפצות, טרמפולינות, מגלשות ועוד. כל אלה מבטיחים לכם ולילדיכם יומולדת שהוא חוויה מיוחדת במינה ושלא תישכח במהרה. מתנפחים ליום הולדת הם היו כמעט MUST, ואין ילד שיאמר "לא" לחוויה המקפיצה הזו.


השקיעו קצת בילדיכם – הם ייהנו מזה וגם אתם


הורים, בשנים האחרונות, מחפשים דרכים להתחרות אלה באלה בהפקת יום ההולדת הטובה ביותר עבור הילדים שלהם. חלקם מזמינים ליצנים וקוסמים כמו שתמיד היינו עושים, אולם ספק אם יש חוויה מהנה לילדים כמו מתקנים מתנפחים למסיבת יום ההולדת. מי שראה ילדים במתקנים מתנפחים כאלה יודע עד כמה המתקנים האלה מהנים בעבור הילדים ועד כמה הילדים אוהבים את המתקנים.

החברות המציעות מתקנים מתנפחים כאלה מציעות מתקנים מיוחדים שקיבלו אישורי בטיחות ורישיונות הפעלת מתקנים מתנפחים – כולל ביטוח על השימוש בהם, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים בטוחות (ככל שתקפידו לדרוש את הרישיונות האלה מהמפעילים של המתקנים המתנפחים).

בין סוגי המתקנים שאתם יכולים למצוא ישנן מגלשות, הרי טיפוס, מסלולי קארטינג מתנפחים, טירות, בריכות וטירות כדורים, מיטות צעצועים, מגלשות עם סולמות וחבלים ועוד הרבה מתקנים מיוחדים אשר ילדים אוהבים במיוחד. בחלק מהמתקנים, מותר השימוש גם על ידי מבוגרים, כך שאולי גם אתם תוכלו ליהנות מהמתקנים, ולגלות את העולם המופלא של המתנפחים.

מסיבה יוצאת דופן

אז אם אתם רוצים לתת לילדים שלכם חוויה מיוחדת במינה אשר הם לא ישכחו למשך שנים רבות – הנה לכם הזדמנות. הזמנת מתקנים מתנפחים היא לא מסובכת כלל, וישנן הרבה חברות המציעות שירותי מתנפחים ומיני אטרקציות לאירועים שונים שתשמחנה להגיע אל האירוע שלכם ולערוך לכם חגיגה יוצאת דופן. כל שנותר הוא למצוא חברה מקצועית שיש עליה המלצות טובות, להחליט אילו מתקנים תרצו, ואפשר להתחיל לחגוג כבר עכשיו!


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010