כתבות נבחרות

נגריה
3 דברים שלא ידעתם על נגריה ונגרות

תחום הנגרות הוא תחום רחב מאוד אשר כולל את כל עבודות העץ. נגריות פרטיות ( בשונה ממפעלי ענק לייצור של מוצרי עץ ) הן המקום אליו נפנה כאשר יש לנו צורך בריהוט ייחודי כזה או אחר. אך נגריות עושות הרבה יותר מכך, ובהחלט כדאי להכיר את התחומים השונים אשר בהן עוסקות נגריות. אז מה כדאי לדעת על נגריות אשר רובנו לא יודעים?

נגריה היא הרבה יותר מעבודות עץ

אמנם נגריה היא אכן ביתם של אלה אשר עוסקים במלאכת עיבוד העץ, אך נגרים עושים הרבה יותר מזה במסגרת מלאכתם. נגריה איכותית אשר עוסקת במגוון תחומים יכולה לעזור לכם למצוא פתרונות אחסון יצירתיים במיוחד, לעזור לכם לעצב את ביתכם תוך שימוש בעץ, להמליץ עם סוגי עץ שונים למטרות שונות ועוד הרבה יותר. חשוב להזכיר כי נגריות לא רק מעבדות את העץ אלא שהן מכינות מוצר מוגמר כולל אלמנטים של צביעה של הפריט, התקנת פירזול וכמובן הרכבה בבית הלקוח.

נגריה איכותית תמיד מעניקה אחריות

נגריה מקצועית לא תחשוש לרגע ממתן של אחריות מקיפה על כל מוצר, אשר יוצא תחת ידיהם של הנגרים. אנשים רבים חוששים להגיע אל נגריה כי הם חושבים כי במידה ויש בעיה עם הרהיט אין להם אחריות עליו (שלא כמו ברכישת רהיט מוכן). בפועל, נגריה יכולה לתת אחריות על עמידות העץ, עמידות הצבע, מסילות ופרזול, ידיות וכיוצא בזה. יש לציין, כי ללא ספק, כאשר אתם עובדים מול נגריה ברמה גבוהה המוצר אשר אתם מקבלים יהיה על פי רוב גם הוא בגימור גבוה מאוד וכמובן – באחריות מלאה של הנגריה אשר ביצעה את העבודה.

נגריה מספקת גם מוצרים לבניין הבית

נגריות רבות עוסקות לא רק בתחום הריהוט והמטבחים אלא גם בתחומים רבים אחרים. כך למשל נגריות מייצרות תריסים מעץ, חלונות, מסגרות לוויטרינות מעץ, פרגולות, דלתות כניסה מיוחדות בהזמנה אישית, מעקים, מדרגות מעץ, פרקט מעץ גושני, דקים ועוד ועוד מוצרים שונים שניתן לקבל.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010