כתבות נבחרות

נזקי גוף
ייעוץ משפטי בהגשת תביעת נזקי גוף
נזקי גוף מלווים בשורה ארוכה של קשיים. הנפגע סובל מכאבים פיזיים, פגיעות זמניות או קבועות וגם הגבלת תנועה וירידה ביכולת התפקוד. לעיתים קרובות חווים נפגעים תחושת תסכול והיעדר ביטחון עצמי. הנזקים מלווים את הנפגעים לאורך שנים והם משפיעים על ניהול מערכות יחסים רומנטיות, על העבודה ועל קשרים חברתיים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם נזקי גוף ולקבל פיצוי לפי דיני נזיקין והחוק היא להתייעץ עם עורך דין.

יש חשיבות גדולה לייעוץ משפטי המתואם טרם הגשת תביעה בגין נזקי גוף. ראשית, ייעוץ משפטי מבטיח הגשה נכונה של כתב התביעה. הייעוץ המשפטי ניתן על ידי עורכי דין המכירים את דיני הנזיקין שנית, ייעוץ משפטי מתאים לכל סוגי התאונות שעלולות לגרום נזקי גוף. בין היתר ניתן להגיע לייעוץ משפטי לאחר תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ועוד.

מה כוללים שירותי ייעוץ משפטי?
ברוב המקרים ניתן לתאם פגישת היכרות עם עורך דין דיני נזיקין ללא התחייבות. פגישה זו כוללת בשלב הראשון סקירה של פרטי המקרה. מטרת הפגישה היא לעזור ללקוח להבין האם יש טעם להגיש תביעה. בשלב הזה נחשף הלקוח לפסקי דין תקדימיים, לומד על מושגים רלוונטיים ומציג את נסיבות התאונה והאירוע. בשלב השני מפנה עורך הדין את הלקוח לקבלת חוות דעת רפואית מטעם רופא מומחה.

לא ניתן לקבל פיצוי על נזקי גוף ללא חוות דעת רפואית. חוות הדעת היא הכלי העיקרי העומד לרשותו של בית המשפט בבואו לפסוק פיצויים. רצוי להשקיע בבחירת הרופא המתאים עבור כתיבת חוות הדעת, לערוך את המסמך לפי הדין ולצרף גם את מסמכי המוסד לביטוח לאומי. העזרה של עורך הדין חיונית ומשמעותית בתהליכים אלו.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010