כתבות נבחרות

עורך דין אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה – פגיעה פיזית, מנטלית וכלכלית
אובדן כושר עבודה הוא מצב שבו גופנו נפגע כתוצאה מתאונה או מחלה – וכושר התעסוקה שלנו בתחום העיסוק שלנו נפגע. זהו מצב קשה קודם כל במובן הפיזי – ממצב שנחשב כאובדן כושר עבודה נדרשת החלמה שלעתים קרובות תהיה מסובכת וקשה – מה שמכביד עלינו עוד יותר בפן המנטלי. וכדי להשלים את התמונה הלא נעימה – מדובר גם במצב כלכלי מסובך. הפגיעה בכושר העבודה שלנו משמעותה פגיעה בהכנסתנו וביכולתנו לפרנס את עצמנו ואת משפחתנו.

דעו את זכויותיכם – וממשו אותם
מצב של אובדן כושר עבודה הוא מצב שיש לו פתרון בדמות פוליסות ביטוח של אובדן כושר עבודה. פוליסות אלה מגדירות מצב של אובדן כושר עבודה, על פי רוב, כמצב שבו 75% מכושר העבודה הקודם בתחום העיסוק שלנו נפגע. מטרתן של פוליסות אלה היא להבטיח שתיוותר לנו הכנסה קבועה וביטחון כלכלי גם במצב שבו היכולת התעסוקתית שלנו נפגעת. עם זאת, לא הכל ורוד – כי לא תמיד נקבל מחברת הביטוח את מה שמגיע לנו, לפי האותיות הקטנות של פוליסת הביטוח. במצב זה עלינו לפנות לעורך דין אובדן כושר עבודה.

פנו לעורך דין אובדן כושר עבודה והבטיחו שזכויותיכם ישמרו
כפי שניתן להבין, עורך דין אובדן כושר עבודה הוא עורך דין המתמחה בתחום אובדן כושר העבודה. עורך דין אובדן כושר עבודה – כשמדובר בעורך דין איכותי ומנוסה - הוא תעודת ביטוח שנייה עבורכם. זאת מכיוון שעורך דין אובדן כושר עבודה מכיר את דפוסי הפעולה והלכי הרוח בחברות הביטוח השונות – וידע כיצד לקיים את תנאי הפוליסה שלכם ולהבטיח את הביטחון הכלכלי שלכם במצב של אובדן כושר עבודה. אם נקלעתם למצב של מחלה או פציעה ואתם לא מקבלים את שמגיע לכם – פנו לעורך דין אובדן כושר עבודה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010