כתבות נבחרות

עורך דין ביטוח חיים
מה היא פוליסת ביטוח חיים?
פוליסת ביטוח חיים היא פוליסת ביטוח שמכוחה זכאים מוטבים לתגמולי ביטוח במקרה של מות המבוטח. רבים בוחרים לעשות ביטוח חיים, בעיקר כאשר יש אנשים התלויים בהם מבחינה כלכלית ועתידים להיפגע באופן משמעותי ממוות של המבוטח. הרעיון הוא להגן על היקרים בעת צרה. לדוגמא – הורים לילדים מעדיפים לרכוש פוליסת ביטוח חיים. במקרה, חס וחלילה, שבו ההורים ימותו הילדים יקבלו סכום כסף מסויים על מנת לחיות בכבוד גם ללא ההורים.

מדוע יש בעייתיות עם חברות הביטוח?
הבעיה בפוליסת ביטוח חיים, דומה לבעיה הקיימת בכלליות עם פוליסות וחברות ביטוח. חברות הביטוח פשוט לא מעוניינות לשלם את כספי הפוליסה לזכאים. חברות הביטוח מחזיקות מחלקות שלמות של עורכי דין הנקראים "מסלקי תביעות" ותפקידם למצוא דרכים חוקיות לפיהן החברה לא תצטרך להעביר את כספי הביטוח לזכאים. החברות מעדיפות להתחיל תהליך ארוך ומתיש בבית המשפט על מנת לגרום לתובע לרצות לוותר.

עורך דין ביטוח חיים – עזרה נחוצה בהתמודדות אל מול חברות הביטוח

ההתמודדות מול חברות הביטוח על מנת לקבל את הכסף לו אתם זכאים מתוקף פוליסת ביטוח חיים היא קשה ומתישה. הדבר עלול להוביל למשפט הנמשך לאורך שנים. במידה ואתם עומדים במצב שכזה אל מול חברת הביטוח מומלץ לפנות אל עורך דין ביטוח חיים. עורך דין ביטוח חיים הוא עורך דין אשר מתמחה בעבודה מול חברות הביטוח, ספציפית במקרים של ביטוח חיים. עורך דין ביטוח חיים טוב יעזור לכם בהתמודדות אל מול חברת הביטוח, כך שהיא תהיה קצרה ככל האפשר ושבסופה תקבלו את הכסף המגיע לכם על פי החוק. כיוון שהדרך עלולה להיות ארוכה מאוד, כדאי לפנות אל עורך דין ביטוח חיים כבר בשלבים הראשוניים בהם אתם יודעים שתצטרכו להגיש תביעת ביטוח לקבלת הכספים.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010