כתבות נבחרות

עיטוף רכבים

מלבד יצירת תדמית ייחודית ואספקת ההגנה המרבית על צבעו המקורי של הרכב, עיטוף רכבים נועד גם על מנת לשדרג אותם בצורה הטובה ביותר שיש. אם זה רכבים עירוניים קטנים אשר נראים כמו טיפה קטנה, עיטוף רכבים יהפוך אותם למושכים וייחודיים מאוד ואם אלה דווקא רכבי יוקרה, עיטוף רכבים מיוחד יוסיף להם נופך אשר יעורר התפעלות ללא כל ספק. בנוסף לכך, כוח החשיפה אשר יש כמובן לרכבים אשר נמצאים על הכביש הוא כה רב, עד כי כאשר משווים את עלות הפרסום עם עלות של ביצוע עיטוף רכבים, מתקבלות תוצאות אשר לא ישאירו אף מפרסם אדיש!

עיטוף רכבי יוקרה

עיטוף רכבים אשר מיועד עבור רכבי יוקרה נעשה בעיצוב אישי ועל ידי מעצבים גראפיים מוכשרים במיוחד. עיטוף רכבים מסוג זה נועד על מנת להפוך את הרכב לפריט של אספנות אישי ובלתי נשכח, אשר ימשוך אליו תשומת לב רבה חיובית בזכות האמרה האישית הייחודית אשר ניתן לשלב בתוך עיטוף רכבים אשר מעוצב בעיצוב אישי.

דגשים בביצוע עיטוף רכבים

מכיוון שלא מדובר על מדבקה בודדת בלבד, אלא על מערכת שלמה של מדבקות אשר יכסו את כל השטח החיצוני של הרכב, לאחר סיום שלב העיצוב חשוב מאוד לבדוק את ההדמיה. הדמיה זו נועדה להציג כיצד הרכב יראה לאחר הדבקת המדבקה ועל מנת לבדוק כי כל השטחים יכוסו בצורה יסודית ומדויקת באופן מיוחד. לאחר ביצוע ההדמיה מכינים את העיטוף ואחרי שהעיטוף כבר מוכן, מביאים את הרכב המיועד לשטיפה ומתחילים בתהליך הכנה יסודי על מנת למנוע יצירת בועות אוויר אשר יפגעו במראה של העיטוף.

עיטוף משאיות

עיטוף משאיות מצריך התמקצעות בתחום זה, לא רק מכיוון שמדובר על שטח גדול שצריך להיות מכוסה בצורה מושלמת, אלא גם מכיוון שמדובר על שטח פרסום הכי אפקטיבי. משאית גדולה, היא נוסעת למרחקים ארוכים ובאפשרותה להציג כמות אינפורמציה הזהה למה שמופיע על שלט חוצות ממוצע. זה מצריך להקפיד על דגשים של מקצועיות ולבצע את העיטוף לא פחות מאשר בצורה המושלמת ביותר.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010