כתבות נבחרות

צימרים במצדה
פסגת המאוויים - צימרים במצדה

מצדה היא אחת מגולות הכותרת של אזור הדרום. אתר הסטורי מרשים זה, מאפשר סיור הסטורי מרתק ומרגש באחד המקומות הקדומים ביותר שנותרו על תילם, עם ארמון ומבצר שבנה המלך הורדוס, ועם סיפור המרד הגדול שהתחולל בתקופת בית שני ממש במקום זה. במקום ניתן לראות את ההוד וההדר שהקים הורדוס, בצורת ארמונות ומבצרים, בית כנסת ומרחצאות, וכן סוללת לחימה מתוחכמת, מחסני מזון ובורות המים במקום. סיור במצדה וסביבותיה הוא קסום ומרגש, ומה יכול להיות מושלם יותר מאשר צימרים במצדה, לבילוי דרומי מהפנט?

חווית הדרום

צימרים במצדה מציעים חוויה שונה לחלוטין מכל צימר אחר שהכרתם. גם הבנייה היא כזו המשתלבת עם הנוף המדברי, האבזור והפינוקים הם למכביר, החדרים ממוזגים, והגישה נוחה לאטרקציות רבות, בנוסף למצדה. צימרים במצדה מתאימים כל מי שמבקש נופש מיוחד ומהפנט, בין אם משפחות, זוגות, מבוגרים, חברים ועוד.

אטרקציות דרומיות

בנוסף לביקור במצדה, צפייה במופע האורקולי המתעד את ההסטוריה המרתקת של המקום, והתרשמות מהארכיטקטורה המעניינת בה השתמשו בתקופה הקדומה, ניתן למצוא באזור, אטרקציות רבות ומגוונות, ביניהן ביקור בכפר הנוקדים, הבנוי כולו באווירת המדבר, עם אוהלים ארוגים, חאן מאבן מקומית, עיטורים בשטיחים, פינות מרגוע ועוד. עוד תוכלו לחוות את החוויה הבדואית באוהל בדואי אותנטי, עם ארוחה מסורתית ומפוארת, מעגל מתופפים ורקדניות בטן, רכיבה על גמלים, וחוויות נוספות רבות. קיבוץ עין גדי מציע את בית התמר, שהואר סוכה הקלועה מכפות תמרים.

המקום נמצא ליד בית הכנסת העתיק במקום, ומעצים את החוויה של קליעת כפות תמרים שהיתה נהוגה בימים עברו. במקום ניתן לסייר במטעי התמרים, להתרשם ממגוון הסלים והמחצלות הקלועים ועוד. לחובבי הבריאות והספא, מציע ים המלח חוויה נדירה במקום הנמוך ביותר בעולם, עם טבילה מבריאה, והתמרחות בבוץ עם סגולות הריפוי הנפלאות שלו.

קסם של מדבר

צימרים במצדה מציעים חוויה ייחודית מרהיבה, הן בבנייה הטבעית המשתלבת היטב עם המדבר, והן בכל הפינוקים שמציעים צימרים אלו. החדרים מרווחים וממוזגים, בהם מגוון פינוקים כמו ציוד מטבח נעים, בחלקם ג'קוזי מפנק, והשלווה העוטפת אתכם מכל עבר, היא פשוט בריאות לנפש.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010